Gazmend Hyda

Gazmend Hyda-Mka mar malli ne Haxh me shkue
httpv://www.youtube.com/watch?v=GOfMEOmCE4Q

This entry was posted in Gazmend Hyda, Video. Bookmark the permalink.

32 Responses to Gazmend Hyda

 1. endrit says:

  bravo shum mir e ke ba veq vazhdo perpala edhe qe i ke qit qito ilahi edhe faljen e namazit hallallte koft veq vazhdo perpara nga endrit canolli

 2. Suat says:

  Es-selamu Alejkum vella i dashur musliman All-llahu inshaAll-llah te shperbeft me Xhennet shuuuumm ilahi te mira MASHALL-LLAH

 3. fitore says:

  Es-selemu Alejkum zoti ju shperbleft me te mirat se shum te mira ishin qito ilahi hallall se shum mir vetem vazhdoni perpara ju uroj gjdo te mir une fitore sahitolli

 4. hava says:

  selam vlla i nderuar ilahi veret te mira shum veq perpara Allahu te ndimoft

 5. HALIMI says:

  ESELOMUN ALEKIM VLLAZER SHUM ILAHI TE MIRA ALLAHU JU SHPERBLEFT SE PI BONI KAQ MIR

 6. islamik says:

  Masha’Allah vlla të paska dhëne Allahu Bukuri në ze dhe në fytyrë, kujdes keni pergjegjësi për keto dhurata, për kete edhe perdori ashtu si Allahu është i knaqur.

 7. regjep says:

  eselamunalejkum ogazmend lum ajo nan qe te ka rrit

 8. ibrahimi sutki says:

  selamun alejkum vella allahu te ndihmoft tan jeten me te mira ishalla

 9. nursel says:

  selma aljekum o vella shum te mira ja ilahijat veq vazhdo keshtu allahu te ndihmoft inshallah DHE ALLAHU TE SHPERBLEFT

 10. Elmedina says:

  selam-alejkum vlla musliman si jeni a jeni mir nga ilahijat jam e kenaqur shum inshallahu allahu te bekofte me gjith te mirat inshallah allahu te shperbleft me xhenetin FIRDEUS a salemu alejkum.

 11. "valboni" says:

  “Eselamu Alejkum vëllezer a jeni mirë si po kalomo me rriskun e All-llahut Zoti te shperbleft per keto ilahi inshalla veq me te mira e Selamu Alejkum nga valboni kabash,veq vazhdoni me ilahi sa me te mira”Zoti rrugen jav ndriqoft”………………………………………………………………………………..

 12. Ilaz says:

  Eselamu Alejkum e Hallall te qoft bre vlla sa bnukur e ke be Allahu te shperbelft

 13. hana says:

  eselamu alejkum veq vazhdoni jeni me te miret a bon edhe do ilahi te sami yusufit ju pershendes shum

 14. fadil ismajli says:

  selam alejkum si jeni mir edhe na mir ELHAMDULIAH.All_llahu ju shperbleft per punen e ber .deshta tju them akishit pasur mundesi me ma ba ni cd te GAZMENF HYDES FLM

 15. bekria says:

  All-llahu tshperbleft me xhenet o robi i All-llahut………..hallal te qoft

 16. Albani says:

  e selamu alejkum e rahmetulla vellezer dhe motra e lus ALLAHUN e lartesuar qe tena bej te mundeshme me u taku me pejgambert e ALLAHUT ne XHENT. Gazmend Hyda ilahija jote e pash en enderr Pejgamberin ajo mese shumti me pelqen e inshalla e shohim edhe persnime selam alejkum nga Bujanoci

 17. ESELAMUN ALEJKUM WE RAHMETULLAHI WE BEREKETUHU ALLAHU JU SHPERBLLEFT TE GJITHA KENGET JAN SHUM SHUM SHUM STE MIRA PO ILAHIJA PO VDES VALLAI BILAHI SHUM SHUMS EMIR ALLAHU TE SHPERBLEFT E MOS TE SHPROVOFT PAQW NJE PERFUNDIM MIRRRRRRR ESELAMUN ALEJKUMM

 18. eselamun alejkum vella i nderuar allahu te shperbleft per ilahi paq nej perfundim te lavdruar tek ALLAHU (amin)

 19. Hamide says:

  eselamu alejkum i nderuar vella musliman allahu te shperbleft per keto ilahi shum te mira

 20. nazi says:

  eselamu alejkum bravo bre gazmend ALLAHU(subhanehu ve teale) te shperbleft me xhenetin firdeus inshaALLAh shum ilahi e mir veq vazhdo e suksese

 21. alina says:

  selamu alejkum vella i nderuar allahu te shperbleft me xhennet inshallah per keto ilahi shum te mira selam per gjith muslimanet

 22. && Emeshirshme && says:

  Es-Selam Alejkum we Rahmetullahi we Berekatuhu nje herit salavatet dhe selamet qofshin mbi te derguarin ton Muhamedin A.S mbi shokete tij te ndershem dhe mbi familjen e tij te sinqert si dhe mbi te gjith ata qe endekin rugen e Islamit deri ne diten e gjykimit nje herit ju uroj muajin te bekura muajin e rahmetit muaji beqetetit Ramazanin All-llahu naj pranoft agjerimin si dhe ibadetet tona Amin insha-All-llah si dhe ju vlla Gazmend All-llahu ju dhasht te mira ne dunja dhe ahiret dhe ju shperbelft me Xhenetul firdaus me ter familjen Amin Jarabi tash ju le nen meshiren te All-llahut motra dhe vllezer ne Islam Es- Selam Alejkum we Rahmetullahi we Berekatuhu

 23. mujdin says:

  selamualekum ishalla paqja dhe meshira esht mbi muslimanet ishalla allahu ju ndimon palestinezve ne luftim me jo besimtar selamalekum

 24. metije says:

  s.a shum e mir ilahija veq vazhdo

 25. Allau e shperbleft me te mirat e tij se na knaqi zemrat me keto ilahi selam alejke

 26. Pajtimi says:

  selam alejkum, a ka mundesi me qite ne faqe te pare albumin e vellezerve xhaferi per gurbetin 2009. se nuk pe gjaj kerkun e po me vyn me shkarku.Allahu ju shperbleft per mirekuptim

 27. kujtim says:

  selamu alejkum all-llahu.xh.sh ju shprobleft me kete ilahi selamu alejkum nga kujtimi

 28. kujtim says:

  selamu alejkum ju pershndes nga zemra me kete ilahi te kendshem ishlla allahu ju shprblen me kete ilahi ju pershndes kujtimi nga komuna e kamenices fshati karaqev e ult ?

 29. samira says:

  elelamu alej kum vertet ju faleneroj shum shum shum naga zemra qe i kini qit qito ilahi shum shum te mira all-llahu ju shperbleft po munsisht me qit edhe ni ilahi qe eshte o loti i jetimit o shkronja a pikellimit shqip e kom gjet po me tekst jo a e di ky tu knu me ma qit me shkronja ilahin ne muni ju kisha falenderu shum shum nga zemra eselamu alejkum ve rahmetulla ve berekatuhu/?! diten e mir

 30. visar says:

  kjo ilahi esht shum emir kadhe te tjera po kjo me pel

  qen

 31. :)Es-SeLaMU aLeJkuM mashAll-llah All-llahu te shperbleft
  Mach-Allâh qu’Allah swt vous protége contre tout mal …

 32. FLORJAN says:

  Allahu ju shperbleft me xhehnet.Amin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *