Adelina Jashari

Adelina Jashari

 1. Jetimi
 2. Mehammedi S.A.
 3. Selamun Selam
 4. Ha Allah ty te besojm
 5. Muslimane dua te jetoj
 6. Mirё se erdhё ramazan
 7. Dihmom o zotё
 8. Prinderit mi udhezo


Sharko/Download : adelinajashari.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in Adelina Jashari, audio. Bookmark the permalink.

95 Responses to Adelina Jashari

 1. Fikret says:

  MashAllah shum mir Allahu ju shperbleft me xhenet inshAllah…!

 2. Bashkimi says:

  Es Selam Alejkum Allahu te shperbleft per keto ilahi te bukura…selam alejkum

 3. ilahia e par esht shum e mir…Allahu ju ruajt

 4. Tonyss says:

  We Selamu Alejkum,

  Allahu ju shperblefte me te mira moter e nderuar per mundin tuaj dhe per te gjitha, ilahit tua jan te mrekullueshme, nese do te kishim pasur lejen tuaj qe ti vem tek web-faqja muslimanja.us? do te ishte shum mir sikur te na lejonit kete..

  We Selamu Alejkum.

 5. fati says:

  selamun alejkum shum urime per sitin e juaj dhe ju deshiroj nje pun te mbar dhe te palodhshem ashtu sikur e jeni duke ber veq perpara duke litur te mdhin ZOTxh.sh qe tju jep forc dhe tejuruaj nga qdo e keqe

 6. esma says:

  Selam Alejkum Allahu te shperbleft per keto ilahi kaq te bukura Allahu inshallah te shperblen me gjenet Firdeus Amin Selamu Alejkum

 7. hesat says:

  eselamu alejkum we rahmetullah we bereketuhu vertet shum ilahi te mir zoti ´ju shperbleft qe ikeni kta wepa per motrat evllezrit musliman qe te mesoj me shum per fene me pe paster nene rruzullin toksor moter shum ilahi te mira vetem vazhdo zoti te shperbleft adelina eselamu alejkum we rahmetullah we bereketuhu

 8. fatime says:

  je shum e mir veq vazhdo

 9. kastriot says:

  ju pershendes shum?

 10. leon says:

  ilahi me ngu kejt punt mir kan me shku ……po e shikove ni seri tan dite as ni melaqe se ke ne shpi……………………………………………………..

 11. fatime says:

  veq vazhdo ALLAHU te shprbleft

 12. fatime says:

  selam aleykum.ky web eshte perfekt veq vazhdoniune ju pershendes me selam e allahu ju shperbleft.

 13. fatime says:

  selam alejkum

 14. alby islam says:

  selam alejkum moter mere kit add motra jon myslimane me gjith respaketin qa kam per tY MERe ADD TIME alban_gv@hotmail.com

 15. besart jetishi says:

  Es-Selam Alejkum Motra Jon Besimtare Shum Te Bukura KeTu Ilahi Zoti Te SHperbleft Me Xhenetin E Bukur

  Veq Vazhdo

  Selam Alejkum

 16. rejane says:

  selam aleykum veq vazhdo

 17. rafetja says:

  esselamu alejkum mir ilahij te mira elhamdulilah vetem muziken hiqe ma shpejt s ene vend qe mu shperbly denohesh ALLAHU TE UDHZOFTE

 18. muslimane1 says:

  Allahu te shperblefte moter e dashur inshalla ç’do te mire ne jet veç vazhdo

 19. miran says:

  ngoj qeto musika

 20. semir says:

  selamu alejkum keni bere shum album te mir te lumt shpresoj te nxjerish edhe nje me te mir selamu alejkum

 21. anila says:

  je shum e mir nese ban me e qit ilahin allahu me jarabi

 22. ragip berati says:

  selam ajejkum zoti ju shperbleft me gjehnet

 23. ilirjana_ru says:

  Selam Alejkum shum ilahi te bukura All-llahu te shperbleft

 24. Lirianna says:

  Selamu Alejkum
  All-llahu T`shperbleft Moter Per Kto Ilahi KAq Tmira Edhe PEr Ket Zo Tmir Qe TaKa Fal All-llahu:D

 25. MUSLIMANI says:

  CA ESHTE KJO MUZIK MO O VLLAI

 26. hizdri imeri says:

  pershendetje per gjith vllazrit muslimon kudo qe jan paqin gzim e lumturi tan jeten

 27. hakije says:

  esht e nje d vd shume e qelluar dhe shume ze si dhe tekstet shume te qelluara, te mire,Allahu ju shperbleft AMIN!

 28. belkiza says:

  te lumt adelina

 29. diedon says:

  selam alejkum kuku po e fort je oj ti gru qe po knon ilahi

 30. eljesa says:

  shum ilahija mire oi adelina kusherina jeme mashallah adelina

 31. liria says:

  Selam alejkum moter Allahu te shperbleft me xhennet shum ilahi te bukura ke edhe ze elhamdulilah shum te mir . Selam alejkum vetem vazhdo

 32. adem says:

  E Eselamu Alejkem moter.

  Shume mire ALLAHU S.W.T ju shperlbleft me Xhennet.
  ALLAHU na udhzoft ne rrugen e drejt e jo ne at te humbur . AMIN

 33. struganja says:

  me pelcen jasht zakonisht shum te gjitha ilahit por ilahia e par esht fantastike…kam mbet pa koment…suksese ne jet…

 34. Mena says:

  Bismilahirr RRahmanirr RRahim.Es-selamun alejkum we rahmetullahi we berekatuhu.Allahu të shpërbleftë oj moter për punen dhe mundin tënd,veq vazhdo kështu,ne të gjithë jemi musliman edhe duhemi për Allah,e insha-Allah takohemi të gjithë së bashku në Xhennetin e Firdeusit amin…Kudo që të jeni o vëllëzër dhe motra musliman përshëndetuni me selam ngase Pejgamberi.s.a.v.s. ka thënë a deshironi tju tregoj për një gjë me të cilen do ta duani njëritjetrin atëhere përshëndetuni me selam.Es-selamun alejkum we rahmetullahi we berekatuhu..Elhamdulilahi rabil alemin.

 35. Ariani says:

  Elham Durila shum mir asht Moter Adelina veq vazhdo keshtu se shum ilahi te mira ALLAHU te Shperbleft per ket Ilahi

 36. Sallmira says:

  O kto ilahi shum jan te bukura vqe vashdo keshtu Adelija alahu te sherblen ishala

 37. arta says:

  zoti te shperblef per kto ilahi qe je munduar kaq shum jan shum te bukru keto ilahi vetem vazhdo keshtu sepse edhte nje gje shum e mir

 38. arsimtari nga pz says:

  zoti te shperblef per kto ilahi

 39. Bujar says:

  selam alejkum shum tmira kto ilahi allahu ju rujt zoti ju shperbleft

 40. linda says:

  selam alejkym
  Allahu i shperbelfte te gjithe ate vllezer qe kan marrur ne kete MegaProjekt tek keto ilahi , Allahu i shperbelfte ata me xhennetin ferdaus…
  Mos i harroni ne duat e juaj te sinqerta vllezerit pjesmarrse ne kete pune te madha qe kan bere dhe po bejn…
  Allahu i dasht ate dhe cdo her i gezofte dhe te gjitheve ne xhennet na bashkofte…
  allahu ju shperbleft per keto ilahi vëllezër dhe motra ni islam
  Ue Selamu Alejkum

 41. lindaa says:

  Allahu i shperbelfte te gjithe ate vllezer qe kan marrur ne kete MegaProjekt tek keto ilahi , Allahu i shperbelfte ata me xhennetin ferdaus…
  Mos i harroni ne duat e juaj te sinqerta vllezerit pjesmarrse ne kete pune te madha qe kan bere dhe po bejn…
  Allahu i dasht ate dhe cdo her i gezofte dhe te gjitheve ne xhennet na bashkofte…
  allahu ju shperbleft per keto ilahi vëllezër dhe motra ni islam
  Ue Selamu Alejkum

 42. Selamun Alejkum Allahu te shpërblefte me te mira ne kete dynje dhe ne ahiret me Xhenet inshalla Selamun Alejkum

 43. albanian-records says:

  Marshalla per zerin dhe talentin tend te bukur…
  Allahu ju beft prej te shpetuarve…

 44. lindaa says:

  Marshalla per zerin dhe talentin tend te bukur…
  Allahu ju beft prej te shpetuarve…

 45. elmedina says:

  selamu alejkum
  MashAlla se ilahije te bukra ma kenaqe zemren motra e im me kete za te embel inshAlla Allahu te shperblen per keto ilahi

 46. iliri says:

  shme ilahi te bukura allahi te shperblefte keto ilahi te preki ne fedhsi te zemres allahi i ndimofte gjithe ymetit

 47. mirsadi says:

  selam alejkum ma te miret jeni vetem vazdoni

 48. ylli says:

  bravoooo allahu ju shperbleft me te gjitha te mirat e toke

 49. imran says:

  selam alejkum allahu te shpebleft per keto ilahi dhe zer te bukur zoti ti shtoft te mirat ne ket dynjah e ne ahiret te mbroft nga zjarri gjenemit te shepbleft me zhenet SELAM ALEJKUM

 50. narja says:

  s.a. bravoo adelina per kto ilahi kaq te bukura allahu te shperbleft me gjitha te mirat ne jet

 51. narja says:

  e slam aljkum oj motre islame ishalla ZOTI QOFT ME TY OJ MOTRE ISHALLA TE TRGON NE RRUGEN E GJENET MOTRE E VLLAZNI E SLAM ALJKUM

 52. ilirjana says:

  Es-selamu Aljekumm Të Gjithë Vëllezer e Motra All-llahu Na Falt GJunahet Të Gjitha Adelin Shummmmmm Mir Këndon Bravoo Zanin shum Tmir eke InshAll-llah All-llahu Të Shpërblen Me Të Mira Në Kët Dynja Dhe Në Ahirett All-llahu Na Ruajt Tyy Edhe Gjithë MYslimanet Dhe Myslimanët Kudoo Që Gjenden All-llahu është Më I Madhiiiiiii ….

 53. sami says:

  o selam alekum vllazen si jeni a jeni mir si po kaloni ooo ju pershendes sami nga malisheva inshalla ALL-LLAHU ju don te miren te gjithve muslimanve ne bot qe jan ju pershendes sami selam alekum vllazen…..

 54. perparimi ferizaj says:

  wes selam alejkum moter allahu te shperbleft per keto ilahi veq vazhdo

 55. afrimi says:

  shum shum mir bravo

 56. melek says:

  eselamu alejkum oj moter e nderuar ALL-AHU te shperbleft me te mira ty dhe gjithe besimtaret musliman…

 57. Adelina says:

  Es-selamu Alejkum ju përshëndes të gjithve motra dhe vëllezër musliman, All-llahu të shpërbleft Adelina se po na ofron ilahi shum te mira mashALL-LLAH. Si dhe ALL-LLAHU ju shperbleft te gjithve musliman dhe ju ndihmoft kudo qe jeni.Es-selamu Alejkum. 😀

 58. eselamu alejkum shum ilahi ebuker ishala dhasht zoti te xhithe femijet te mesojn ilahija te bukera te na kendojn allahu nasherben me temira
  neket bot ishalla nuk hekin mo m slimanet eselamu alejkummmmmm

 59. hida says:

  TE LUMT OJ ADELINA e ishalla allahu te dergon te rrug te drejt siq i ka udhzu te gjith ata te mirt e vet qe i don e ishalla edhe te gjith muslimont e i lus qe te shkojm ne rrug te allahut e jo ne ate qe nuk kemi shpetim selemu alejkummmmmmmmmm

 60. edona says:

  ES-SELAMU ALEJKUM SHUM ILAHI TE QELLUERA ISHALLA ALLAHU NA SHPERBLEFTE TE GJITHVE DHE ISHALLA NA RUAN NGA RRUGA E SHEJTANITE DHE NGA RRUGA E KEQE SHUMM BUKUR PO KENDOJSHE ISHALLA ALLAHU TA JEP RRUGEN E XHENETITE VEQ VAZHDO…

 61. mimoza says:

  oj adelina ma e mira je ALLAHU TE SHPERBLEFT ME TE MIRA ty dhe xhith muslimont kudo qe xhendemi

 62. bukuro5hi says:

  All-llahu te dhurovte te gjitha te mirat e ksaj bote dhe te botes se perjetshme shum shum ilahi te mira selam alejkum

 63. s.a shum ilahija te mira ishalla zoti ju shperblen per ket dieni ”amin”

 64. shakmira@hotmail.com says:

  Es-SeLaM aLeJkUm–>ilahijat shummmmm te mira me ta kenaq shpirtin
  All-llahu ju shperbleft…
  ju pershendes NGA GoOoNa DiAmAnT
  ___________
  O All-llah! Ty të takon i gjithe falenderimi.Me kriove,me dhe risk dhe me bere muslimane.
  O All-llah! I lartesuar qofsh!Une i shkela kufijte e Tu, duke ditu miresine Tende. I lartesuar qofsh!Shkela urdhrat e Tua.
  O All-llah! Nese nuk me fal,kush do te me fale mua?Nese nuk me meshiron,kush do te me meshiroje mua?
  O All-llah!Nuk meriton te ardhurohet askush perveq Teje.Vetem Ty te lutem e vetem Ty te falem.
  ______SeLaM__Alejkum____<3_________duhemi per All-llahu.xh.sh___

 65. e says:

  falenderoj ALLAHUN qe ne degjojme keto ilahi shume te bukura ALLAHU shperblefte eselamu alejkum ue rrahmetullahi ue berekatuhu

 66. vile says:

  hallall te qoft ZOTI te shperbleft

 67. leomir says:

  eselamu alejkym oj moter musliman une jam i interesuar te kendoj ilahi a mund te ma gjini ndonje ven

 68. Bosniaki says:

  Selam shok / shochi,

  Un jam Bosniak – mosoj pak shqip.

  Falem nderit shume for nice ilahije 🙂 I am downloading some can’t wait to hear. O dear Zote this is beautiful 🙂

  Masallah…

 69. almedina says:

  ilahite me te bukura jane nga aldelina

 70. LINDA says:

  SHUME ILAHI E MIR ISHALLA EDHE GENTA MESOHET KESHTU SI TY

 71. nejla says:

  te lumt oj cik zoti dhasht qe tmos i largohesh ksaj rruge qe ja ke nis.vazhdo se je shebull i mir per femijet te tjer.

 72. fortesa says:

  shum mir adelina brravo ilahi shum e mir

 73. yllka says:

  shumm mir ilahii adelin brravoo

 74. Bina says:

  SELAM ALEJKUM ADELINA SHUM ILAHIT E BUKURA ALLAHU TE SHPERBLEFT MOTER ALLAHU E SHPERBLEFT EDHE TEKSHKRUSIN TEND GAZMEND HYDA RESPEKT TE MADHE NGA BINA JU UROJ VEQ SUKSES NE JET ADELINA

 75. sevdija says:

  edhe ty zoti te shperbleft me te mirat e tija veq vazhdo keshtu je ma e mira

 76. shemsedin says:

  e selamu alejkum oj moter ate njeri qe e ka udhzu allahu nuk ka kush e humb e ai i cili e ka humb rrugen nuk mund ta ndihmoj tjeter kush per veq allahut e ti oj moter ishalla allahu te ruan ne ket rrug te drejt o allah naj meshiro te vdekurit tan prinderit tan dhe naj udhzo rinin ton ne rrugen tende o allah selam alejkum oj moter]”

 77. armned says:

  allahu esht nje dhe ai i ka te gjith ne dor

 78. Lojra says:

  Te Lumt Adelina!

 79. MeDiNa says:

  adelina ke nje ze shum te bukur ilahi shum te bukura brravo

 80. hysen says:

  shum mir veq te kish qit ma shum me bacin

 81. Shum zë i bukur, ju lumt.

 82. rin says:

  All-llahu te shperblefte ilahi shum te mira

 83. besa says:

  shum zee i bukur ALL-LLAHU na meshiroft te gjitheveee inshalllaah

 84. ade says:

  allahu inshalla te udhzon ty moj moter adelina se mas pare dush me dit qe femrat ekan te ndaluar me kendu qka do qoft e e dyta subehanallah ipaske ba me instrumente ncncn allahu te udhzoft se gabim koke.

 85. mesar says:

  selam alejkum ue rahmetullah ue berekatuhu Allahu ju dhasht miresi ne kete jete dhe ne boten tjeter ju dua shum besimtare

 86. Shpresa says:

  Eselamu alejkum oj moter ALL-LLAHU te shperbleft me Xhenet ty dhe te gjithe besimtaret musliman inshAllah.

 87. floni says:

  Oj Adelina ZOTI te shperbleft ty ne ket Bot edhe ne Boten tjeter veq vazhdo se je e mrekullueshme me Ilahit tuaja qe i ke aq te bukra zemrat e femijeve i mbush plot hare

 88. Isamedin says:

  Eselamu Alejkum Ve RahmettuLlahi Ve Bereketuhu Falenderimi I Takon Allahut Meshiruesit Te Botrave Meshirberesit Te Lumt Goja Oj Motra Jone Shum Ilahi Te Mire Ke Kenduar Lotet Nuk Me Ndaleshin Dot …

 89. selma says:

  hej adelina te lumt kenga MUHAMEDI S.V me pelqen shum ke zerin me te ir te botes je kengetarja me e mir kjo neve na ben edhe me besimtar vetem vazhdo keshtu

 90. mustaf says:

  allahu ty te shperbleft per keto ilahi q e po na hapin zemren me ta knaq shpirtin veq vazhdo moter

 91. kushtrim says:

  ju lum per keto ilahi

 92. bjondina iseni konçul says:

  Eselamu alejkum oj moter ALL-LLAHU te shperbleft me Xhenet ty dhe te gjithe besimtaret musliman inshAllah.

 93. Erlin says:

  Eselamu alejkum allahu te shperbleft ilahi te bukura

 94. albulena says:

  shummir te lumt

 95. Sanaullahjan says:

  I like Naat Sharif of Asalam o Alika ya Rasool Allah very much and I want to meet this team so kindly give me their address of any type and may be email address.Thankyou.

Comments are closed.