Adem Ramadani – Duaja e Nenes

Adem Ramadani – Duaja e Nenes

httpv://www.youtube.com/watch?v=d4lS_IuQ3FE

This entry was posted in Adem Ramadani, Video. Bookmark the permalink.

113 Responses to Adem Ramadani – Duaja e Nenes

 1. muhamed says:

  selam alejkum
  allahi te shperblef o adem o rob i zotit ti qe la gjith at haram dhe u udhzove vetem allahu di ta paguaj selam alejkum

 2. n e d a says:

  pershendetje ademit dhe shum faleminderit per kte ilahi,shum shum bukur…pershendetje dhe per te gjith myslimanet shqiptare kudo qe te jen,allahu na ruan.

 3. Jeton says:

  selam alejkum pershendetje nga jetoni une e njoh moti ademi se e kam ndegju gjithnhe dhe e pershendes shum qe esht kthy ne rrugen e allahut

 4. tahir says:

  o adem ti je rob i zotit shum mir si je kthije nga ruga e allahut se ruga e allahut nuk te con ne rug te keqe po te lutem a de cesish ilajije te tjera se me muzik muk shkon jeta vetem me muzik muslimani e ka haram te behet kengetar semam alejkum adem

 5. tahir says:

  o adem shum mir ishe ne gostivar po vetem shum pak zdhati po te kishte zdjat ma shum shum mir de ishte po une mundet te vi ne kosov edhe de te shof live ok eselamu alejkujm nuk eshte keq te thkehesh nga ruga e allahut ruga e allahut nuk te con ne rug te keqe

 6. Milazim says:

  O Adem ti je robi i allahut xh.sh veq vazhdo keshtu ne rrugen e zotit se kjo rrug asht per kejt muslimanet kjo rrug te qon ne drejtimin e duhur

 7. rrustem says:

  Selam alejkum vlla i dashur Jom rrustemi edhe ta kisha dhan 1 kshllin mos bo mo ilahije me vgla muzikore se osht haram all-llahu te rujt selam alejkum shihem inshalla

 8. sumea says:

  Selamu alekum motra muslimane e vllezer musliman.Allahu te shperbleft ty Adem qi u ktheve ne rug te Zotit dhe ja ktheve shpinen haramit.veq vazhdo dhe mundesisht ilahija te reja se shum zerin e mir per ilahija.Allahu ju shperbleft me te mira.

 9. riad says:

  selamun alejkum allahu te shperblef ty o Adem qe e more kete rrug te zotit e inshalla zoti te shperblen me qdo te mir nejet dh vetem vazhdo keshtu se ki me te vertet nje ze te embel ,selamun alejkum vlla i dashur ADEM

 10. agoni says:

  Te faleminderit o Adem per knaqesin qe na ke sjell per mes ketyre ilahive per ALLAHUN ,allahu te shperbleft

 11. ebukudame_26 says:

  eselamu alejkum qe se pari Falënderimi dhe lavdërimi-hamdi i takon vetëm All-llahut të Madhëruar, vetëm All-llahun e falënderojmë dhe e lavdërojmë me një lavdërim që i përket vetëm Madhërisë së Tij. Kan e udhezon All-llahu nuk mundet kush e lajthit na rruga e verete dhe kan e lajthit All-llahu nuk ka kush e udhezon
  Salavatet – Përshendetjet ia dërgojmë krijesës më të dashur, Muhammedit [sal-lallahu alejhi ve sel-lem], familjes se tij të ndershme, shokëve të tij besnik dhe të gjithë atyre që e ndjekin rrugën e tyre deri në Ditën e kataklizmes se madhe të Kijametit
  All-llahu ka desht qe me udhezue ademin ramadanin dhe All-llahu e forcofte ne rrugen e ti dhe shum ilahije e bukur i ka inshall-llah vazhdon ma tutje me ilahijet me te rej dhe ju pershendes krysorin ne ket web

 12. dritoni says:

  selamu alejkum motra e vllazni nga dritoni vertet o adem zoti te shperbleft per kto ilahi shum te bukra dhe elhamdulila qe zoti te ka udhzue ne ket rrug selam ki edhe nga ni moter muslimane pershendetje zoti te ruajt ty dhe qith muslimanet ku do qe ja dhe ne gjenet inshaalla u pafshim

 13. dritoni says:

  selamu alejkum vllazni emotra musliman vertet o adem ke nje za te bukur shum dhe falenderimi i qoft allahut qe te ka udhzue dhe vetum vazhdo keshtu pershendeje nga dritoni selamu alejkum

 14. blerim says:

  Selam alejkum Allahu te Shperbleft O Adem Ramadani Se Na I Ke Zdrit Zemrat me kto ilahi
  Allahu te shperbleft me xhehnet ty edhe gjith muslimanet

 15. shkurta says:

  selam alejkum o vlla musliman o All-llahu te shperbleft qe po po qet ilahi per dini islam jan shume te mira/

 16. dafina says:

  Shum te faleminderit Adem per keto ilahi Allahu ju bekoft juve dhe familjen tuaj

 17. Zani jut diqka osht perfekt esht diqka qe smund ta ket q´do njeri
  Nje pershendejte per shokin tone Ademin.. Selam

 18. Elma says:

  essealmu alejkum falimderimt i takojen vetem allahut xh.sha inshalla te gjithe njerzite i kthen ne fen muslimane ty adem te pershendses shume flm shume per keto ilahi shume te mira allahu te shperblefte me shume te mira ne jete normal se nje dite do ta marim te gjithe rrugen e allahut si ademi

 19. besa says:

  shum te falmenderi per keto ilahi edhe te kisha porosit qe sa ma shpesh se na duhen kto kang edhe pse jem larg vendlindjes po zoti jav dhasht te mirat .

 20. egzoni says:

  ej ademi shum i fort kurkush se po ja del hallall te qofte vec vazhdo qyshtu ishalla allahu te shperblen me xhenet

 21. SUFJANI says:

  All-llahun e Falenderojm per te gjitha te mirat e dhuntitë e Tij

  Vella Adem flm prej teje te deshiroi sukses ne kete rrugë

 22. Ebu Duxhaneh says:

  Selamun Alejkum we rahmetullahi teale we berekatuhu we megfiretuh;
  Falenderi i takon All-llahut at e falenderojm dhe vetem pej tij ndihm dhe falje kerkojm.
  All-llahu subehanehu we teale e shperbleft Adem Ramadanin me keto ilahi te bukura…

 23. Al-MALIK says:

  selmau alejkum vellezer dhe motre musilmane all-llahu ju shperbleft o adem ramadani na ke zbuardh zemrat tona Allahu te shperbleft me xhehnet ty edhe gjith muslimanet

 24. afrim_dobr says:

  selamun alejkum vllezer e motra muslimane, se pari ju pershendes me fjalen me te ndereshme lailahe ilall muhameden ressululaah.O Adem ALLAHU te shperbleft me te mirat e ksaj bote dhe asaj tjetre.Te gjithve muslimanve te na shperblej me xhenetum firdaus.

 25. hira says:

  ju pershendes me pershendetjen e ngroht islame SELAMU ALEJKUM o vellezer e motra muslimane… per ADEMIN do thoja se shum me pelqejn ilahijet e tij,secila prek ne zemrat e muslimanve po shpresoj qe edhe ne te gjitha zemrat. falenderimi i takon vetem ALL_LLAHUT xh.sh. i cili na udhezon ne rrugen e tij e cila rrug nuk ka asnje luhatje e dyshim…
  ALL_LLAHU te shperbleft me gjith te mirat e asaj bote(ahiret)…sepse me ne ket bot te ka shperbly sepse te ka udhezuar ne rrug te drejt…te ciles rrug duhet te gjith ti drejtohemi…

 26. hira says:

  SELAMU ALEJKUM VE RAHMETULLAHI VE BEREKATUHU…Cfar vlere do te kishte nese do te kishe njohuri per gjithcka qe egziston ne tok, por nuk e njeh Krijuesin e gjithckaje?! nese ke shijuar te gjitha kenaqsit e kesaj bote dhe nuk ke shijuar kenaqsin qe te jep dashuria e ZOTIT te madheruar ,dije se nuk ke shijuar asgje….
  ALL-LLAHU xh.sh.te shperbleft per keto qe i ben sepse me keto ilahije jep shum mesazhe per te gjith e sidomos per te rinjt, po inshalla i kuptojn mesazhet e tua…qe ua dedikon te gjithve…e secili qe esht ne rrug te zhdrejt te mer shembullin tend…

 27. lulzim says:

  eselamualejkum sijeni vllezer musliman aje mir

 28. Emina says:

  SELAMU ALEJKUM!!!! My name is Emina i come from BOSNA!!!!! I can not Arabish=(!!!! ilahije is super!!

 29. Majdin says:

  hey adem te lumte qe na dole ti me tevertet muslman zoti te shperbleft me te mira ok cao klm

 30. ymeri says:

  Selam alejkym v

 31. shkurta says:

  selam alejkum te gjithë musliman, ZOTI e shperbleft qdo musliman qe esht ne rrug te drejt ne
  rrug ku do te shpij ne gjenet edhe ty adem se u ktheve ne rrug te mir veq vazhdo keshtu ok kalofshi mir ne ket jet kalimtare dhe ju kisha lut qe mos u mashtroni me ket jet sepse kjo do te kaloj shum shpejt po pendohunu metë vertet kthehuni rruges se ALLAHUT se shum shpejt do te vij dita e gjykimit ku aty do ti marrim shperblimet tona qka punuam ne ket jet . Ju pershendes te gjithve…..

 32. selam-alejkum o vlla i dashur allahu te shperbleft

 33. AVNI says:

  SELAM ALEJKYM TE LUMTOR ADEM ZOTI TE SHPERBLEFT ME GJITH TE MIRAT EKSAJ DYNJAE DHE TE QOFT NE XHENET AI QE ENDERON NENEN EVET EKA NDERU ENE ZOTI AT VERAHMETULLAH VE BEREKATU .JEMI TE GJITH SHQIPTAR DHE I TAKOJM NJI FEJE SI TEJ DHE NE DUET TE PERMBAHEMI DHE TE FALIM NAMAZIN TE KTHEHEMI NE RRUG TE DREJT E CILA RRUG ESHT RRUGA EZOTIT NAMAZI

 34. florimi says:

  o adem ti mir jr gjet te rruga e zotit edhe mos gabo ma se nuk te falet gjith pej zotit te pershendes nga zemra

 35. arsimi says:

  selam alejkum te gjithe muslimanve dhe ni ashtu e peshndes Adem Ra. dhe pergezoj shuem me keto ilahi se na knaqa per bes te zotit.

 36. vera says:

  eselamu alejkum
  ju pershendet verona nga podujeva…
  me pershendetjen islame eselamu alejkum

 37. Erkan says:

  Selamun Alejkum

 38. xhevdetu says:

  o adem allahu te shprbleftme te gjitha te mirat te bekoft zoti

 39. Samiri says:

  selam alejkum vlla i dashtur musliman allahu te sherbleft se ti je shembulli mè mir si duhet mu pendu para se mu ba von

  Allahu te ndihmoft ty edhe kejt muslmanve kado qe gjinden .Amin

 40. jetoni says:

  eselamu alejkum o vella muslim o adem ramadani te kisha ftu me ardh ne klin me na vizitu ne gjamin e klines mir se vjen o vella i nderuar

 41. ju auroj muajin eshejte te ramazanit ,si dhe agjerim te lehte.zoti fuqi plot te ba bej kabull ramazanin.Ti Adem te shperblefte me te mirat e kesaj bote , dhe ne vecanti muslimaneve te na shperblej me XHEHNETUN FIRDAUS.

 42. emrin dema says:

  selam alejkum ja se qka do te thot te jesh me fe islam duhet te knaqemi duhte te gzohemi qe allahu na udhzoji te paret tan ne fen ma te begatshme ne fen e islamit sa kam deshir te vdes islam kjo me ban te kujtoj per kete dunja te rrejshem qe jetojm tani ne lum ato qe menojn per xhenetin e xhenemin lum ata qe jan islam e e majn islamin e kan friken e allahut kan friken e xhenemit e jetojn me shpres per xhehnetin se duke bere namaz e kan rrugen e drejt te xhehnetit lum ata qe ne kete koh qe une shkruaj jan duke bere namaz e ja te lidhur me allahun i kan drejtuar duart kah allahu jan duke u lutur o allah shpetoje rinin e sodit selam alejkum

 43. alina says:

  es selamu alejkum musliman elhamdulilah allahut s.w.t qe e ka udhezu adem ramadanin do zoti e i udhezon te gjith e shpetojn inshallah prej xhehenemit subhanallah allahu ju shperbleft me xhennetin firdeus selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

 44. esat says:

  Eselamu alekum allahu ju mèshiroft tè gjithve elhamdulilah qè alahu e udhèoi adem ramadanin inshallah i udhèzon edhe shm tè tjer ve selamu alejkum ve rhmetullahi veberekatuhu

 45. Ilir says:

  Eselamualeikum o vllerzer musliman vu lutem nderonja nonen se ajo na ka mbait ne bark 9 muj dhe na ushtjei vu lutem nderonja sa ma shoum se nones pi haku sun i dalish asniher

 46. musa topal turkiye says:

  une yam pi turkiye ene yam musliman ene şikir şiptar e dou mebo kot ilahiin download

 47. ridona says:

  eselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu,me pelqejn shum ilahit e ademit jan shum shum te mira veq vazhdo adem kshtu ishalla zoti te ndihmon edhe ty edhe neve naj mundeson me te ndegju edhe ne te ardhmen eselamu alejkum

 48. iliri says:

  selam alejkym vallazen musliman zoti e shperbleft qdo musliman qe shkon ne rrugen e allait se qaja rrug asht ma e drejt e ma e mira se ai kur te don ta merr shpyrtin e tani duhet me dhan llogari para tij edhe niher i pershendes qdo musliman dhe zoti e shperbleft me gjenet dhe ms harroni se duhet te kemi respekt per qdo njeri

 49. muslimannn says:

  selam alejkum Allahu te shperbleft o Adem per kete ilahi se shume njerz me siguri i ke ba mu pendu

 50. dj.bizoni@hotmail.com says:

  Allahu te shperblefte

 51. Driton Hajdari says:

  Selam Alejkum >>> vllezer dhe motra i pershendes,te gjith muslimanet ku do qe gjinden. All-llahu e shperbleft,qdo musliman.

 52. safet says:

  selamalejkum pershendetje te veqanta per ADEM RAMADANIN dhe i them qe vetem te vazhdoj keshtu All-lluhu te shperbleft ty dhe te gjith myslimanet

 53. Kadir says:

  Selamun Aleykum. Allahu te shperbleft o Adem se me ket Ilahije , sho njerzi jan odhes tmar. vashdo me Ilahijet.

 54. florim says:

  selam alejukn o robi i allahut faliminderit per ilajit qe na i ke sjell te cilat kane ndikuar pozitivisht ne jeten ton , e sidoms ilain ‘DUAJA PER NENEN’

 55. kemal says:

  falimderimi i takon allhu shka hoca jon i nderurar sadullah bayrami u ba sebeb na udhsua vllavi jon adem ramadni inallah allahu e run insallah allah e gzon sa ma shum,,me ato ilahije te adem ramdani une jam udhzu insallah allahu e shbrblen me cenet dhe shum njerzi jan udhzu me ilahijet e adem ramadanit insallah allahu ja forcun kamt ne ket din ne ket islam inallah sa ma te mir albuma ne te arshem selam alekum

 56. vali says:

  ESELAM ALEJKUM TE GJITH BESIMTARVE MUSLIMAN ,FALIMINDERIMI I TAKON VETEN ALLAHUT XH.SH VETEM ATIJ I LUTEMI VETEM NGA AJ FALJE KERKOJM ADEM HALLALL TE QOFT QE JE KTHYER NE RRUGEN E ZOTIT EDHE VETEM VAZHDO SE VETEM RRUGA E ZOTIT ESHTE RRUG E DREJT VAZHDO ME ILAHI KE ZE SHUM TE BUKUR PER ILAHI ALLAHU TE SHPERBLEFT ME XHENET ESELAM ALEJKUM WE RAHMETULLA WE BEREKETUHU.

 57. Fatbardhi says:

  selam alejkum te gjithve dhe ju pershendes te gjithve dhe ilahit e ademit jan ilahit ma te mira dhe veq me vazhdu me me kesi ilahi te mira

 58. saliu says:

  SELAMU ALEJKUM ALLAHU TE SHPERBLEVT ME XHENET O ADEM RAMADANI
  CISHE NA KNACE ME KETO ILAHI ZOTI TE NDIMOVTE NE KETE RRUGE TE DREJTE ESSELAMU ALEJKUM VE RAMETULLAHU VE BEREKATUHU

 59. shpend says:

  SELAMU ALEJKUM O ADEM RAMADANI ALLAU INSHALLA TE SHPREBLEN ME XHENET NA KE KNAQ ME KTO ILAHI SHUM TE BUKURA DHE TE UROJ FAT VITET E ARDHSHME INSHALLA EDHE NAJ ILAHI ME TE BUKUR DO TA NDEGJOJM ESSELAMU ALEJKUM VE RAHMETULLAHU VE BEREKATUHU

 60. vesa says:

  eselam alejku
  jam vesa prej prishtines ju pershendes te gjithve sidomos adem ramadanin i cila e ka bo kit ilahi shum te qellume inshalla allahu te shperblen me gjehnet.te gjitha ilahite e tua me pelqejin edhe te gjitha i kam me endje e sidomos kete DUAJA E NESES dhe DARSMA ISLAME keto dyja me më endje i ndegjoj ju pershendes te gjithve ju uroj fat,sukses dashuri n famijle,shoqeri n te gjith rrethin allahu ju meshirofte

 61. alina says:

  selamu alejkum allahu xh.sh te shperbleft me xhennet per keto ilahi selam nga alina gjilan

 62. vildane says:

  Selam alejkum ZOTI ju shperbleft per kto ilahija sidomos Adem ramadanit shum tmira Zoti e shperbleft me xhennet ESELAM ALEJKUM

 63. selam alejkum adem desha met than veq vazhdo na sjell ilahi per allahun je me i miri prej te mireve

 64. rona says:

  selam alejkum o vlla e ishalla zoti te shperblene kit dynje e na hairet met ‘mirat e gjenetit firdez elamdylila per ilahit qe na ke qit o vella musliman vetem vazhdo ket rrug se rruga e allahut ma e mir ska e ishalla krejte te rit kthehen ne rrugen e allahut,eselamu alejkum o adem o vlla zoti t shperbleft ty dhe familjen tane:

 65. mirvetja says:

  selam alejujm Allahu ju rruajt

 66. urim says:

  ju pershendes shum por me se shumti e pershendes adem ramadanin per ket ilahi se kur e kam degjuar ket ilahi kam qjtur allahu e shperbleft at ne xhehnet selam alejkum ve alejkum selam ve rahmetullah.

 67. nafije kabashi says:

  selm alejkem o rob i zotit te falem nderit shum per kto ilahije po na i pastron shpirtat all-llahu te shperbleft me xhenet amiiiiiiiiin.

 68. Idrizi says:

  O Yll, O Bylbyl, o Adem Ramadani Investo ne veten ma shum o vlla ti je nr.1 ne boT e Bota ste nje TI mundesh me arrit edhe ma shum se SAMI YUSUF sepse kendon ma bukur vet kenga e MUHAMEDIT qe ti e ki marr nga aj tregon se kush e kendon ma mir TE lutem vlla Investo edhe kam deshir qe ti te mbash koncerte ne gjith boten ALL:LLAHu te shperlbeft

 69. bekria says:

  Pershendes te gjith vellezerit dhe motrat muslimane me selam alejkum dhe ju them respektojeni nanen e se ajo meriton gjithqka i pershendes tgjith nenat muslimane falenderoj all-llahun qe mka fal muslimane dhe lus qe tme udhezoj ne rrgen e islamit.pershendes Adem Ramadanin inshalla allahu te shperblen me Xhenet e hallall te qoft.SELAM ALEKJKUM…

 70. Mezin Hamza says:

  eselamualejkum vella i dashur adem elhamdulila gje te uthesoij zoti .e te kendoijsh ilahi te bukera . (allahuekber) na ndimo o zot e na bashko o zot e na tjetso zemrat o zot e na hap zemrat per fe islame jarabi. eselamualejkum . o adem zoti te shpervlefd inshallah washdo njer diten e fundit ke shtu elhamdulilah (allahuekber) eselamualejkum

 71. bujari says:

  selam alejkum mir shum allahu ju shperbleft gjith muslimanve

 72. lute says:

  e selamu alejkum adem jeni kthere ne rrugen te allahut dhe ju vellezen musliman ju them q e ti respektoni prinderit e vazhdoni keshtu me keto ilahi kaq te bukura …allahu ju shperbleft me Xhenet e hallall te qoft tung nga Struga …

 73. demisha says:

  selam alekym mua me pelqejne shume ilahijet e adem ramadanit

 74. abdurrahman says:

  selam alejkum kisha deshire me kontaktu me Adem Ramadanin edhe me ja dhan ni keshille per ilahine “Duaja e Nenes”se e ka ba spotin duke e perqafuar nje gru e kjo eshte haram sipas mendimit time.Allahu ju shperbefte nese dikush mundet me na ndihmu me kontaktu me te ose me ja percjelle kete keshille edhe me na shkru ne imell.Me respekt Abdurrahmani…

 75. Doni says:

  Tung ADEM RAMADANI Duaja e Nenes Do Te THOT Diqka E Madhe Per Ne Muslimanet I PERSHENDES Te Gjith MUSLIMANET Ane Kend BOTES

 76. fidani says:

  tungi e pershendes shum sdemin osht nje besimtar shum i mir um pilqejn shum ilahit e tina a ka ni za shum te mir tungi klm/

 77. ILIRI says:

  e selamu alejkum adem jeni kthere ne rrugen te allahut dhe ju vellezen musliman ju them q e ti respektoni prinderit e vazhdoni keshtu me keto ilahi kaq te bukura …allahu ju shperbleft me Xhenet e hallall te qoft tung nga Struga …

 78. xheneta says:

  selam alejkum,ju pershendes me selamin e banorve te xhenetit .Komplimente shum per ilahije jan shum mbrslanse i ndegjoj shum dhe i pelqej po ashtu ALLAHUxh.sh ju hsperbleft me te mira ne kete bot dhe ne ahiret

 79. faiku says:

  selam alejkum,All-llahu të shperbleftë për gjith kontributi qe e bon për islam.

 80. labiii says:

  selam alejkum o adem je ma i miri veq vazhdo keshtu zoti ishalla ti shperblen te gjith te mirat

 81. NitaA says:

  Selam alejkum.Nè kèt ilahi e Adem Ramadani e pershkrun tamam realitetin qè ndodh.Qdo ilahi e tij ka vler tè madhe dhe e thot realitetin qe ndodh.Duaja e Nènès èshtè njè dua qe qdo nènè sapo ta dègjoj ndjen njè ligeshti ne shpirt sepse ndosha i ka ndodhur edhe asj.Veq vazhdo tèna kènaqesh dhe zoti do te shperblèj.

 82. burimi says:

  vetem allahu shperblen dhe udhzon ma se miri

 83. Lulzim Bajrami nga Danimarka says:

  Eselam ajlekym rahmatullah së pari i falenderohem hogj zekeri bajramit i cili ësht imam i gjamis ne maqedoni që ju ba një dhurat ademit i cili e bëri ademin në rrugë drejt nga feja muslimane e heki prej rruges të keqe nga muzika icili jam i knaqur qe e boni ademin me vend rob i allahut musliman dhe epershendes adem ramadanin shum icili pona gëzon neve me ilahije allahi i ndihmovët gjithmon eselam ajlekym rahmatullah allahi amanet

 84. shqipe says:

  oadem veq vazhdo keshtu

 85. Ajfer says:

  Selam alejkum
  Allahu xh.sh ju bekoft dhe meshiroft.

 86. selim says:

  selamualejkum nga ulqini Allahu ju shperbleft te gjithve

 87. hamza says:

  selam alejkum ju pershendes nga hamza me keto ilahi te bukura ju pershendes shum me ilahi nga adem ramadani

 88. hamza says:

  selam alejkum ju pershendes nga hamza me keto ilahi te bukura ju pershendes shum me ilahi nga adem ramadani

 89. lina says:

  allahu te qoft ne gjenet

 90. edmond ternava says:

  i pershendes gjith muslimanet ku do qe jan edhe i bekoft zoti

 91. edmond ternava says:

  dhe dua te ju them te gjith ta duam zotin dhe zoti ju bekoft

 92. albulena says:

  ju pershendes te gjith muslimaneve kudo qe gjinden ALLAHU XH.SH ju bekoft dhe meshiroft dhe ju duhet ta dini te gjith se nuk ka zot tjeter perveq ALLAHUT qe osht 1 dhe se MUHAMEDI osht i derguari i tij tung nga une ALBULENA ZEQIRI NGA LLABJANI

 93. MIKU says:

  SHUM E MIR ILAHIJA E JOTE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ADEM RAMADANI

 94. ragip says:

  eselam alejkum te gjive besimtare ju shperbleft allahu me gjentin firdevs

 95. ragip says:

  esalam alejkum allahu ju shperbleft me gjent firdevs

 96. albulena says:

  ju pershendes te gjithve dhe e pershendes mas pari Ademin i cili i beri kto keng per ne qe te dim se qesht varfrija respekti dhe gurbeti mos harroni ju muslimon vazhdonirrugeen e drejt rrugen e njemuslimanit

 97. Selam Alejkum.. Kjo ilahi osht shumm shumm e mir edhe me e mir behet kur dihet se kete ilahi Adem Ramadani ja ka kushtuar kujdesjes ndaj prindeve veqanarisht ndaj Nenes.. Skam fjal me per te shtuar Eselam Alejkum … Ju pershendes

 98. selamun aejkum, ALLAHU InshaAllah ju shperblen te gjitheve… kjo asht rruga e vertet, gjithqka jasht ksaj rruge ska asgja,,, Allahu Xh.sh. ne nje hadith kudsij thote… O Robi Im, te krijova nga asgjeja, te pajisa me ndegjim shikim mendje e trup, o robi im, Une te fsheh teksa ti vepron gjunahet e tua, kurse ti nuk fshehesh prej Meje, o Robi im a doreshtrenguar jam Une qe Robi Im tregohet doreshtrenguar???? kure nje dijetar musliman thote… Kush te ka gjetur Ty o Allah ka gjetur gjithqka, kurse kush te ka humbur Ty Allah ka humbur gjithqka… ALLAHU i shperbleft te gjith qe mundohen per ket Din Islam i cili po sulmohet nga te gjith por osht e kot… Selamun Alejkum…

 99. shqipdona says:

  selam alejkum jeeeee ma i miri veq vazhdooooooooo qishtuuuuuuu

 100. shqipdona says:

  je ma i miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii veq vazhdoooooooooooooooooooo qishtuuuuuuuuuuuuuu bay bayyyyyyyyyyyyyyyyyy

 101. rejan ibrahimi says:

  zoti te shperbleft adem ramadani per kto ilahi qe po na fekson

 102. rejan ibrahimi says:

  selama lekum pasi qe lexova se qka ka ka folur abdurahman mu shum me ka peqlyer ilahija e adem ramadanit duaja e nenes desha ti them diqka abdurrahmanit me ilahi te adem ramadanit ne kosov nuk ka khs qe ja kalon pershendes me qdo tmir

 103. ¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ (Es-SeLaMU aLEJkuM) ¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
  Ja ska ma mir se Adem Ramadani te pershendes shummm
  inshAll-llah All-llah Ty ADEM te shperblen me XHENNET FIRDEUS
  GoOoNa DiAmAnT<3

 104. Radio Shqip says:

  Shum Ilahije e mir!
  Bravo Adem !

 105. arbin says:

  vazhdo kshu se ksh te ka hije zoti te shperbleft me xhehnet

 106. arta says:

  hallall te qofte o adem veq vazhdo qeshtu se ma i miri e

 107. aksa says:

  selam alejkum adem bravo vec vashto bravvvvvvvvvvooooooooooo

 108. learta says:

  lumja ajo nan qe te ka o adem allahu te shperbleft me gjehneht

 109. Preshevarja says:

  Jee ma i miri ademm ih lumii ti qe kendonilahijaa nlula te xhenetit shkofsh

 110. alban fazliu says:

  ESElam ualekom i nderun adem ALL-LLAHU TE SHPERBLEFT SE NA KNAQE ME KET ZEE TE BUKUR SI TE BYLBYLIT

 111. mirlind kotorri says:

  allahu te sperbleft me gjehnet inshaallah

 112. gani says:

  eselam alejkum all-llahu te rujt adem ramadani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *