Adem Ramadani – Meshira e Allahut

Adem Ramadani – Meshira e Allahut

httpv://www.youtube.com/watch?v=HuGBfLgMn2M

This entry was posted in Adem Ramadani, Video. Bookmark the permalink.

65 Responses to Adem Ramadani – Meshira e Allahut

 1. burim muharremi says:

  allahu i ruajt te gjith dhe ishalla ty adem ramadani tu bahet sevap per kto ilahi kaq te bukura

 2. cyme bufaj says:

  ne idua shum ilahijet zoti i madhrishem ju shperbleft me te mira se vvertet keni ber ni pun te shkelqyr veq vazhdo perpara

 3. shkurta says:

  selam alejkum!
  All-llahu te shperbleft me xhenetin firdews per keto ilahi se jan shume te bukura,,,,,,,,,

 4. trimi says:

  mashalla me te vertet jene rrug te zoti oademramadani zotite shperbleft me fjenetin firdves

 5. metevertet me pelqejn shum ilahijet e ademramadanit zoti te shperbleft me gjenetin firdves

 6. egzoni says:

  me te mirte ne bot

 7. bukurije ajeti says:

  adem ramadani zoti te shperbleft se kendon shum ilahi te bukra dhe qe te prekin ne shpyrt un per veti sa her indegjoj ilahit e tua me vjen te qaj nga kto ilahi

 8. e-selamu alejkum ve rahmetullahi ve bereketuhu je i mrekullshem adem ramadani dhe ilahit ElahamDuliah Jan te bukra duhet Falemndreruar Allahun Xh.sh i cili te ka Ndihumur …e selamu alejkum

 9. Albrim says:

  oooooooo alhu na ka dhen te gjith kushtet edhe prap njerzit nuk i ndjekin rruget e ti po ne at dynja njerzit ce mendoj se kjo dynja e gzuesheme jo kjo nuk esht e gzueshme kjo esht te shkoj me falemi per at shkak e dhen zoti ke dunja ne duhet te falemi ce ne at dynja ta kemi gjenetin e jo gjenemin

 10. shkurta says:

  ALLAHU i shperbleft muslimanet dhe ty o adem sa sa her qe i ndegjoj ilahit tua me rritet zemra se jon shum te mira sidomos koj ilahija ” Meshira e Allahut ”

 11. mirsad says:

  selam alejkum vllezer edhe motra per haj ju qoft ramazani e ishalla zoti na pranon ju pershendes te gjiithve musliman un degjoj shum ilahi shum jam krenar alejkum selam

 12. ademi edhe kan kritiku po aj qe thot diqka keq per te ja ka inati po prap me imir kua te ishim krejt na si kur ky dot ishim me te mir flm tung na kanaqi me kto ilahi adem tung

 13. fatlume says:

  All-allahu ju shpërbleft per ilahit qe po i beni dhe falimminderimi i takion vetem All-allahut xh.sh qe kemi një njeri si ti qe me zerin e tij bëne interpretrimin e fesë më të vertet All-allahi te shperbleft siq din ai më së miri selam alejkum

 14. alma jeta says:

  allahu trujt qe je kthy ne udh te zotit ishalla gjith mir alma edhe jeta paqe

 15. suanita says:

  sa tmira qe jon kto ilahi falenderimi i takon vetem All-allahut xh.sh qe esht ma i madhi se vetem ati i perket falenderimi dhe azgje tjeter nuk ben te adhurohet perveq allahut

 16. xhevdeti says:

  allahu te shprbleft me gjenet zoti te bekoft o adem ramadani

 17. Egzoni says:

  ALL-AHU inshalla e shperblen Adem Ramadanin qe me keto ilahi sado pak naj qetson shpirtin dhe ky njeri eshte shembull per ne muslimanet ALL-AHU na shperbleft me xhenetin firdeus inshalla AMIN.

 18. Wahoo says:

  Thank you for sharing!

 19. bashkimi nga zvicrra says:

  I përshendes të gjith ata të cilët këndojnë ilahi dhe janë në rrugën e ALLAHUT ALLAHU I SHPËRBLEFT MË TË MIRAT E TIJA

 20. BerAtiSoft says:

  Selam ale jkum shum e mir qikjo web

 21. shkendija says:

  me pelqejn shum ilahijet ALLAHU JU SHPERBLEFT ME XHENET me pelqejn shum gjdoher indegjoj

 22. EFALEMENDEROJ ALLAHUN QE E PASH KET FAQE TE INTERNITIT PARA SE TE VDES… QE INDEGJOVA KETO HILAHIJE ..DHE QKA ILEXOVA MESAZHET EVLLEZERVE SHQIPTAR…DHE ME LAN PERSHTYPJE SHUM TE MIRA ALLAHU JU SHPERBLEFT/ ADEM RAMADANIT DHE TEGJITH VLLEZERIT QE ALLAHU JA FALI AT ZER TE MIR SE ME AN TE ZERIT PO I USHQENI SHPIRTRAT E URITURA PER BESIM SIKURSE MENDJA QE KA NEVOJ PER DITURI

 23. kur dome qit cd e re

 24. Bosnjak says:

  Selamun Alejkum
  Mogu rjeci da Adem Ramadani je dobar izvodzac ilahije i kaide,i da mu dragi Allah poda svako dobro i na ovom i na buducem Svijetu.

  Selam

 25. ilir ahmeti says:

  o adem ishalla ta shperblen zoti ty dhe gjithve shokve tu per kto ilahi kaq te bukra se me te vertet ti e ngjall shpyrtin e njeriut sa her kur i ndegjoj ilahit e tua dihem njeriu ma i lumturi ne bot qe pata fat mi ndegju edhe niher zoti ta shperbleft me xhenet ty e gjith muslianve

 26. iliri says:

  o adem zoti ta shperbleft per kto ilahi kaq te bukra se ti e ngjall shpirtin e njeriut feja islame ketu ne kosov ka nevoj per njerz si ti sa her kur i ndegjoj ilahit e tua ndihem njeriu ma i gzuar ne bot edhe niher zoti ta shperbleft me xhenet

 27. arjta aliu says:

  selamu alejkum ju pergezoj per keto ilahi se me tew vertet sebep i udhzimit tim ishte ilahija ,,pendimi,, Allhu te SHperbleft per keto ilahi se me te vertet je shembull per shqiptart a

 28. muslimannn says:

  selam Allahu e shperbleft Adem Ramadanin se shume ilahit e mira e sidomos kjo

 29. selam alejkum we rahmetullah we berekatuhu-nese kish ba me qit edhe ilahi arabisht do t’mira edhe shume te mira jon jav kom dergu ne imail “da’ooni” , Ja Rabbi(qikjo shqip) , “bikuli shewk”

 30. kemal says:

  sdik shka me dhan allahi insallah e forcon ne din amin

 31. Bashkim says:

  Bashkim Bajrami Selamu alejkum…Adem Ramadani o vllavi im i nderuar,Allahu te shperbleft me gjenet ja Rabi se kendon shum ilahi te mrekullueshme dhe po me prekun ne zemer dhe sa her i ndegjoj ilahit tua un qaj nga dhimbjet e mija qe i ndegjoj ilahit tua ,Allahu xh.sh. te shpebleft me xhenet o Allah ja Rabi vllaun ti Adem Ramadanin e shperblen me xhenet per keto ilahi o Allah te lutem ja Rabi ja Rabi …

 32. arsimi says:

  elh shum tmira ilahit ishalla allahu i shperblet te gjith muslimant

 33. besmir says:

  selam alejkum all-llahu te shperbleft me xhenetin firteuz per keto ilahi kaq te bukra a e ki njet me qit ma naj ilahi tjeter selsm alejkum

 34. visar says:

  ALL-llahu te shperbleft adem ramdani.

 35. Shkupjanja__CH says:

  selamu alejkum

  zoti te shperbleft me xhehnnet se shum ilahij te bukura jon ishallah rinija jon Islame bohen kshtu si ti ja u kthen zoti mendjen e mir………

  Selam alejkum

 36. gjenti says:

  o adem ti i ke ilahit ma tmirat selam alejkum

 37. admiri says:

  shum me perqejn ilahit e tua adem ramadani je shum i mir zoti te shperbleft me gjith te mirat ne jet

 38. amet says:

  selamu alejkum me te vertet jan ilahijet e mira
  alejkum selam

 39. gimche says:

  All-llahu e shperbleft Adem Ramadanin per mundin qe po e jep me kto ilahi gjithashtu edhe juve vllezer e motra muslimane qe po shkruni per të,dasht All-llahu e nje dit ta kuptojn edhe kangetaret tjer realitetin dhe te kthehen ne rrug te All-llahut siç ka vepru Nr.1 Adem Ramadani suksese eh INSHA’ALL-LLAH takimi im me ty është ne Xhennetin Firduws AMIN!!!!!!!!!!!!

 40. Jahja says:

  Selam Alejkum ‘ All-llahu ju shperbleft te gjith moslimanet te mir

 41. alma says:

  s.a Allahu te shperbleft 0 vella Adem me xhenetin ferdeus ishalla tegjith behen sikur ti o vella vertet ke zerin e bukur kj0 eshte dhurat nga zoti e zoti madh te bekoft s.a

 42. alma says:

  S.A zeri yt eshte sy zeri bilbilet fjalet tua jan aq shum te bukra prekse ne zemer zoti te bekoft me temirat e kesaj bote dhe me te mirat e ahiretit vetem vazhdo keshtu kendo ilahi po nje porosi kisha pas deshir me kendu ilahi per jeten bashkshortore qka domethen tradhtija qka thot zoti per trathtit qe behen sod s.a

 43. Ibrahimi nga Tirana says:

  Es-selam alejkum.Jam nje vella nga shqiperia.ALLAHU ua shperblefte me te mira.ALLAHU ju ruajte,dhe ju befte prej banoreve te xhennetit firdeus.ALLAHU I NDIHMOFTE MUSLIMANET kudo qofshin.

 44. lulja says:

  kame meshir shum ne zotrin adem ramadani , zoti ta japt te mbaren si gjithe mislimanve kujane ne bot shum degjoje ilahit ejuaje adem , dot kem edhe ne lutjet e allahut si na ka pru ne ket bot te meshirshme jushperbleft zoti

 45. besar says:

  selam alejkum adem ramadan dhe te gjith muslimant allahu te shperbleft allahu me gjenet dhe muslimanve

 46. demisha says:

  mua me pelqejnee shume shume ilahijet e adem ramadanit

 47. Blendi says:

  Selam alejkum.Adem ramadani une me te vertet habitna per kenget e tua se si keto kenge te ngulin thell ne shpirt.Une kisha pasur deshire qe te takohesha me ty dhe qe te bisedonim pak.U kisha lut te gjitheve muslimanve qe te luten te shkojn ne drejtim te zotit se me zot nuk ka.

 48. sevjon says:

  es-selamu-alejkum te gjitheve ju

 49. Fatlume says:

  jeni ma te miret Allahu ju shperblefte me me te mirat e dynjas

 50. ferizaji says:

  selamu alejkum……SI JENI AJENI MIR NE EMER TE FERIZAIT JU PERSHENDES .. GJITH ASHT EDHE ADEM RAMADANI..URIME ALBUMIN MA TERI……F.E.R.I.Z.A.J.I..

  ADEM RAMADANI JE NE RUGEN E ZUTIN VAZHDO JE MA I MIRI
  F………E……..R……I…….Z…….A…….J……..I
  K………O……..S…..O…….V………O…..

 51. arbnor zymberi says:

  selam alejkym gjith mislimanve ku do qe jni o vllezr musliman allahu ju shperbleft me gjenet veq va zhdoni kshtu te jeni ne rrug te zotit se zoti ka per me ju shperbly o adem ramadani ty allahu te shberbleft me gjenet se na knaqe me kto ilahi po sikur mos mi degju keto ilahii ne qka dot kishim degju o valla muslimani po ti je aij qe na knaqe tung nga gjilani

 52. Ardo says:

  Selam Alejkum te gjithe shqiptaret e gjithashtu edhe Adem Rramadanin qe e ka zerin shume te mire. Te lumte vetem vazhdo edh Zoti i Bekofte te gjithe shqiptaret kudo qe gjinden

 53. Edon Kamberi says:

  es-selamu-alejkum , I L A H I shum te mira , ALLAHU ju shperbleft

 54. burimi says:

  vazhdo ne emer te zotit adem ramadani dhe te pershes me selam ku te gjith besimtaret pershendeten ne ket bot dhe ne boten tjeter priten me ket pershendetje

 55. Sajmir Koloa says:

  selam alejkum
  Allahu ta shperblefte per ilahit qe ke bere.
  inshaallah keto ilahi do te jene shkak per forcimin e islamit ne shqiperi dhe ne trevat e saj.
  Dhe keto ilahi qofshin ne peshoren e puneve te mira tuajat.
  Allahu ta shperblefte

 56. hamide says:

  pershendetje adem ramadanin deshta me pyt se a mund te flas me te ne internet ehde qe edhe ne rrugen me te mir all-llahu e ndimoft e ishalla shon ne vendin ma te mir te xhenetit

 57. allahu ju shperbleft e ju udhzoftt per kto ilahi

 58. KEMA says:

  Selam alejkum o allahu te dhasht krejt oto qkaki deshir per ket bot e pre ahiret se na knaqe shum imani pom rritet kur pot ndegjoj MITROVICA te don shum .

 59. elmedin says:

  Selam alejkum fezri musliman si po kalon me kt ilahie tatemit shum mplqen duaj nene ga kosova shum e mir …..||

 60. ferdeze says:

  oooo adem ramadani ooo zoti tyy te shperbleft me te gjitha te mirat gjeth keto ilahi qe allahi ppo tii jep f……e….r….d…….e………z… gj….i…l….a….n

 61. elisa says:

  o adem allahi te shperbleft me gjenet se shum mir po knon ilahi ju peshendes m fjalen selam alejkum

 62. .•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
  ::: (\_(\ …*…*…*…*…*…*…*……*…*…*.
  *: (=’ :’)::: { (*Es-SeLaMU aLEJkuM*) } :::
  •..(,(”)(”)¤…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*.
  ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
  Allahu eshte me i Madhi,Falenderimi i takon Allahut Svt Allahu ju shperbleft me Xhennet …

  Qu’ALLAH vous récompense pour ce que vous ferez Amine
  GoOoNa DiAmAnT HABIB VLORA VALONI EMIRA NITA EMINE CELE ALBA ELA ROSSANA JASMINNA PETRIT EKREMI JETMIRI NEHAATi

 63. muhamet says:

  selam alejkym meshira e allahut qoft mbi ju e falenderojm allahun qe na dergoj ne rrug te drejt
  elahamdulila prej allahut xh.sh e met mira veq vazhdo adem

 64. aksa says:

  mishira allahut qoft mbi ju dhe zoti ne xhenet ju shperbleft

 65. resul says:

  bravos adem veq vazhdo zoti ne xhenet te shperblefte
  bravooooooooooooooo te lumt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *