Omer Bajrami

Omer Bajrami

 1. Musliman gjithmon jemi
 2. Jeta esht e shkurter
 3. Ja Allah
 4. Kujto diten
 5. Kthehu ti te zoti yt
 6. Femi i Palestines
 7. Sikur fundi nuk egziston
 8. Ah moj jet


Sharko/Download : omerbajram.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Omer Bajrami. Bookmark the permalink.

63 Responses to Omer Bajrami

 1. shaban says:

  http://WwW.RadiO-BesimI.Ch.Vu Radio Më E Re E Cila Ua Qetson Zemrat E Juaja

 2. Fisniku says:

  Allahu te shperblefte vella per keto ilahi te bukura,sidomos perkete te bagdadit,shume e kam qejf,Allahu te ndihmofte ne te ardhmen

 3. arta says:

  veq vazhdo,se ilahite shume te mira

 4. fariso says:

  very nice

 5. milaim it says:

  nmujshi me ia shtu nje i ktu,me e be omer bajrami,e jo omer bajram

 6. milaim it says:

  valla ilahi tmira,ALlahu trujt,e ju te faqes nmujshi me ia shtu nje i ktu,me e be omer bajrami,e jo omer bajram

 7. fero says:

  super–veq vazhdo ma tanej

 8. selime says:

  eselamu alejkum ilahi shum te mira,All-llahu ju shperblevt veq vazhdoni keshtu.selam

 9. mari says:

  bukur Omer Bajrami,je nga me te miret

 10. nezir says:

  eselam alejkum allahu ju shperbleft per kto ilahi selam

 11. dardani says:

  ooo All-llahu ju shperbleft per mundin qe po e jepni per Islamin … Ilahit qenkan shumm shum te mira:D veq vazhdoniii

 12. kastrioti says:

  ALL-LLAHU te shperbleft…

 13. habibe says:

  shum ilahi te mira.Allahu ju shperbleft

 14. artan says:

  selam alejkum shume ilahit e mire i ki . Inshalla te shperblen Allahu . Paqja qoft mbi ju selam alejkum o vella i dashur Musliman

 15. allahu jua shperblefte shum ilahi te mira

 16. allahu jua shperblefte

 17. festim says:

  Allahu xh.sh te shperbleft o omer

 18. selamu alejkum allahu i udhezof ne islam te gjit rinin ton shum ilahi te mira

 19. AJTEN says:

  ESELAMU ALEJKUM KENAQEM ME ZOTIN QE E KAM SI ZOT
  ME ISLAMIN SI FEJE
  ME MUHAMEDIN SI PEJGAMBER ESELAMU ALEJKUME RAHMETULLAH

 20. shqipja says:

  selam alejkum vella i nderuar me te vertet ilahit i ke shum shum shum te m irat vetem inshalla allahu te shperblen me gjenet selam alejkum motra juaj SHQIPJA NGA GJILANI

 21. shqipja says:

  slema alejkum em te bvertete i ek ilahit sum te mir a llahu te shperbleft selam alejkum nag motra e juaj SHQIPJA NGA gjilani

 22. xhemal says:

  O Omer Bajrami, Allahi ty edhe krejt juve cka po knojni ilahi ju shperblevt me xhenet firdevs,se naj knaqt zemrat

 23. dona says:

  Allahu ju shperblefte te gjithve,se krejt po knoni shume mire

 24. makaa says:

  shum mir po kndon veq vazhdo qishtu edhe zanin shum e mir per ilahi zoti ty te shperbeft per gjithshka

 25. Muhamer says:

  selamu alejkum

 26. arbri says:

  tung omer arbri nga shqiperia te pershendet eselam alejkum dhe ne kor te medreses ke qen i fort vazhdo vllaqko

 27. arbri says:

  eselam alejkum omer ke nje ze te mrekullueshem gje te cilen e verteton edhe kendimi yt i kuranit Allahu te ndihmofte Arbri nag shqiperia te pershendet

 28. miranda says:

  ALL-LLAHU ju shperbleft te gjithve sepse te gjith po kendoni shum bukur

 29. Muslimanja72 says:

  Esselamu Alekum ju Uroje muajin eshenjte te Ramazanit .vertet ke ze te bukure ,dhe ilahija te mira po me e mira eshte ,Kujto diten . Zoti ju ruajte vetem vashdo keshtu

 30. umeri says:

  allahu ta shperblefte me xhehnet selam nga vellai juaj

 31. HALIM says:

  selamun alejkum.mashallah,shum mire a,bravo ju qoofte tonve

 32. selmani says:

  Allahu ju shperbleft

 33. mirsadi says:

  SELAM ALEKUM TE GJITHVE VLLEZREVE E MOTRAV MUSLIMANE QE PO INDIGJONI KTO ILAHI TE MIRA ISHALLA DON zoti e rritet feja islame sa ma shum ju pershendet mirsadi nga peja ne vend banim berlin shum ilahi te mira veq vazhdoni per para

 34. musli says:

  es elamu alejkum vla i dashur te lumt dhe al lahu te shperbleft per punen qe ke bere

 35. Zarkawi-ger says:

  Es-selamu alejkum,paqa dhe meshira e zotit qoft mbi gjith muslimanet ne mbar boten,ilahit jan bukur te mira poashtu edhe intepretimi …ju pershendet wellau i omerit gjith juve qe keni dhen komente selam nga do qe jeni wellezer e motra muslimane
  NO EAST NO WEST-ISLAM is The BEST

 36. sevdai says:

  Selamalejkum urime bajramin krejt vllezerve dhe motrave

 37. Riki says:

  Eselamun alejkum,vlla omer Allahu te shperblefte tye dhe krejt juve qe po noni,se valla na kanqt,me kto ilahi te bukra,te pershendet riki nga ch.

 38. alina says:

  eselamu alejkum,u shperblefsh me xhennet vella omer per keto ilahi,si dhe allahu ju shperbleft per ket web faqe juve vellezer musliman

 39. saranda says:

  Selam Alejkum nga Saranda nga Mitrovica :

  ska kompetenca ilahija prefekte shum te mira dhe pa istrumente elhamdulilah shum te mira u knaqa tu id egju Allahu e shperblefte vellaun veq det vazhdon se pa dyshim se ze te bukur dhe ilahija prefekte :
  ju pershendes kaloni mir

 40. bekim krasniqi says:

  Selamun Alejkum

  nga vllau juaj Bekimi,ju pershendes xhithve,dhe Allahu ju shperbleft per kete faqe te bukur,e vellaun Omer Bajramin e pershendes shume (nese i kujtohem) e i uroj sukses edhe ne te ardhmen,se vertet ilaite jane shume te mira.Me respekt nga Bekimi
  beka-82@hotmail.com

 41. sevime says:

  eselamu alejku shum te mira ilahit vec vazhdoni keshtu ju lumt

 42. bashkim mavriqi says:

  eselamu alejku shum te mira ilahit Allahu e shperblefte

 43. HASIBE says:

  ESELAMU ALEJKUM ILAHIT SHUM TE MIRA ALLAHU JU SHPERBLEFT ME TE GJITH TE MIRAT

 44. ferki says:

  ESELAMU ALEJKUM
  ALLAHU TE SHPERBLEFTE OMER.

 45. verona says:

  All-llahu te shperbLeft per keto ilahije te mrekullushme.
  Sidomos ilahija”ah moj jet”shum e mire.
  te pershendes me pershendetjen me te bukur islame Eselamu Alejkum

 46. selami says:

  selamualejkum shum mire ce jam me ilahije adem ramadanit po gzohem

 47. emrulla says:

  je shum i mir veq vazhdo keshtu

 48. Berat says:

  All-llahu te ndihmoft ne te ardhmen ty vella Omer dhe te gjithë te tjerve qe mundohen për rrugen e All-llahut h.sh.. inshalla ju Përshendes te gjithve …..

 49. vjollca says:

  selam alekum zoti te shperbleft

 50. ALBATROSI says:

  shum ilahit e mira Allahu ju shperbleft te gjithve

 51. uthman_@feja-islame.com says:

  Selam alejkum we rahmetull-llahi we bereketuhu
  desha tju pershendes dhe deshta tju them se kishte qen mir me pas edhe ilahi arabaisht pa marr prasysh edhe te gjuheve tjera
  edhe nuk po vrej shum ndryshime
  Selam alejkum ma bani hallall per kritiken…. se une ala ket se kam ba qe me ju than juve se qka duhet e qka nuk duhet…… po veq desha me shpre deshiren time

 52. bekri says:

  selamu alejkum allahu ju shperbleft me gjehnet per mundin qe po e jepni per islam , ilahit jan shum te mira

 53. bulja says:

  selam ju pershendes shummmmmmmm
  allahu xh. sh ju shperbleft me XHENNETIN FIRDEUS se keni nje ze shum te mrekullushem
  selam e kaoni mire

 54. Saranda Sali says:

  Es-selamu Alejkum
  Motra dhe Vllazni
  Allahuju rujte dhe ju begatofte

  Ilhija shum prefekte dhe hsum interesante dhe teper te mira vertet per ta kenaqur zmren ton
  Allahu e sheprblefte vellaun ton per ilahija ,per punen dhe per mundin q e eka jap ..Allahu ta befte shperblim ne jeten e dyt..

  http://Www.radioislame.com/forumi
  http://Www.besimtarja.com/forumi

  Na vizitoni per hire te Allahut xh.sh
  Le t ebejme diqka per Krijuesin ton ..

  Me respekte nga Sara Sali
  Mitrovic -Haracin -Zvicerr

 55. anonime says:

  slm ALLAHU JU SHPERBLEFT ilahijet e mira

 56. bujar says:

  s.a zoti ju rujtt inshalla elham durila selam alejkum

 57. Sabir says:

  Selam Alejkum Shum Ilahi te mira inshallah Allahu ju run prej gjdo seni Selam Alejkum Allahu Xh.sh Ju shperbleft me tana tmirat

 58. bona says:

  s.a shum tmira ilahi zoti ju shperbleft mashallah:d

 59. bona says:

  qika47@hotmail.com zoti ju shperbleft o vllezer

 60. valja says:

  shum e bukur teper pr krejt muslimant

 61. miqereme says:

  Zoti ju shperbleft me te mira nete dy botrat.se me te vertet keto ilahija jan shum te mira dhe qetesim per shpirtin.

 62. ganimete kelmendi says:

  selam alejkum po ju lus o banor te tokes te mos mashtroni prej kesaj bote merrni Kuranin e shfletoni urdhrat e All-llahut ju plotsoni eselam alejkum

 63. ˜*•. ˜*•.•*˜ .•*˜
  ˜*•. ˜”*°•.˜”*°•.•°*”˜.•°*”˜ .•*˜
  ˜”*°•.(*Es-SeLaMU aLeJKuM*)°*”˜.•°*”˜
  .•*˜ .•°*”˜.•°*”˜”*°•.˜”*°•. ˜*•.
  .•*˜ .•*˜*•. ˜*•.
  All-llahu ju shperbleft
  Edhe ju ruajt. …
  GoOoNa DiAmAnT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *