Mansur Kadriu

Mansur Kadriu

 1. Elhamdulilah
 2. Aman Ceshme
 3. Bajram
 4. Vdekja Pas nesh
 5. Allah Engjull
 6. Kapu në ketë Litar
 7. Kuran


Sharko/Download : mensurkadriu.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Mansur Kadriu. Bookmark the permalink.

81 Responses to Mansur Kadriu

 1. bashkim says:

  ilahi shume te mira veq muzike pak si shume ..All-llahu na falte…

 2. suela says:

  kisha pat deshir me jek mensur kadriu,se osht gjyna me i ngu kto ilahij te tij se kan shumm muzik me falni po keshtu osht??? i pershendes krejt muslimant ku do qe gjenden. all-llahu ju shperbleft

 3. selam alejkum si je a je mir mensur o vlla.
  kerkoj ilahite tua te gjitha

 4. kemal says:

  mensur ilahijt e mira i ki amo me adem ramadanin aune shtyn edhe me muzik ilahit mi qit asht shum gjynah tung

 5. fikret says:

  ku jeni o vllazen

 6. medina says:

  selam alejkum..ju pershendes nga Malaysia e larget..vetem vazhdoni keshtu per kontributin e kesaj feje..selam alejkum dhe gjithe te mirat..

 7. krasniqi says:

  esselamu alejkum vllazni te dashur Allahu ju shperbleft te gjithve ne nuk jem qe i gjykojm njerzimin ësht Allahu xh.sh kit vlla Allahu e shperbleft me tmirat e kisaj jete dhe te arijetit musik fakt ësht haram po per mendimin tim ma mir ilahi me musik me ngu se musik

 8. vedat` says:

  une i dua shum ilahite dhe shum mir i dua edhe alaun e dua shum me se ilahit te peshtojn shum perzotin tlutna na pshton mos tena prishten

 9. ardyy says:

  selam alejkum shum mir jeni veq vazhdoni a veq ilahit ma te mirat i ka mensur kadri veq vazhdo mensur se ma i miri je

 10. Afrimi says:

  mirdita apo mimbrema te gjithve vlazen dhe motra muslimane.nasht shum kushe edin se nuk esht mir me ba musik apo me ndequ ikit.po jeta jone me diqka duhe te hec.me pelqen shum fort se i prodhon mensuri ilahin me musik.ju pershendes afrimi. femi1981@hotmail.de nese keni deshir mundemi te komunikojm vlezin naj muhabet.. selam alajkum pra te gjithve.

 11. Selam Alejkum per te gjithe juve Vellezer dhe Motra ne ISLAM , InsheAllah jeni te gjithe mire ne cdo pikepamje si ne ate te Imanit dhe nga Shendeti.

  Vellezer / Motra te nderuar per te ndegjuar Ilahi me te vertet ndjen qetesi apo largim nga disa mendime te kota .. por ju theme keni frigen nga Allahu i Madheruar se qfare Ilahija po ndegjoni, Ilahit me Instrumente jane te ndaluara keshtu qe keni frigen nga Allahu se qfar ilahish po ndegjoni !!
  Allahu ju forcoft dhe ju Shperbleft per punet qe i beni..
  me respekt Radiop Udhezimi

 12. semir says:

  eselamu alejkum ju pershendes te gjithve dhe ju lutem mos kundershtoni njeri tjetrin se jemi te gjith vllezer allahu thot keshilloje njeriun nese eshte gabim e jo me be perqarje ne muslimanet duhet me kon krejt bashk e jo me u perqa subhanallah

 13. Kemail says:

  Eh ju vlzerit dhe motrat muslimane eselamualejkum ve rahmetilahi ve berekjatu hu cdo ilahi ce kendohet ehde ndedjohet dot hdot secilin muslimanit zemren ja biron por mos ta bojm dallimet a po kendohet nje ilahi pa ose me musik ilahi eshte ilahi apo vlzer musliman na duhet mu gezue se edhe na mundem ta bojm ilahijet jo vec vlazerit arap,dhe turqet ALLAHU ishalla bon rahmet mbi ata qe e bashkojn nje ilahi edhe atureve ce e ndegjojn ALLAHU koft razi mbi neve edhe EHLIBEJTI igezuar Selamualejkum te djithve ce e lezojn.

 14. fehmi says:

  selam aljkum te gjith muslimanve ne veqanti ty mansur e ke zerin shum te bukur per ilahij por ama keto instrumente jan te ndaluara ne islam ket e din edhe ti vet besoi qe nuk je fillestar ne islam at here prodho ilahij pa instrument sepse per keto je ti hiqe haramin vazhdo me hallall selam alejkum krejt muslimanve

 15. agroni says:

  Selamu alejkum,per krejt vllaznit musliman,jeni krejt te mir,por shum kritika po dini me ba,ate gjith i ndegjoni,pershendetje jeni shum te mir,selamu alejkum.

 16. medina says:

  es selamu alejkum vllezer dhe motra te nderuar pse po kritikoheni aqe shum per shka te ilahive ilahit edim te gjith se me semiri eshte qe ilahit te jen ap muzika por qe ja ka shum prej vllaznive tan musliman arab e turk e shqiptar ka ilahi qe jan me muzik por ne me mir te themi el-lhamdu li-lahi qe ndegjojm ilahi. se ne muziken e kemi rrepsisht te ndaluera per ti degju dhe sa per mensur kadriun zoti inshalla e udhezoft se mensur kadriu ka para 5 vjet ose me shum nuk edi bash sakt kur eka bo ket album ne ilahi ka qen bashk me grupi nur por tash mensur kadriu shum shum esht largu rruges te allahut xh.sh se mensur kadriu tash kendon keng te ndryshme per dashuri zoti na ruajt perj ketyre kengve plus mensur kadriu bon edhe filam dashurie inshalla zoti e udhezoft siqe ekishte udhezu me par dhe saper shkarkime se ku mundeni me gjet ilahi neket veb faqe http://WWW.FEJA-ISLAME.COM KETU MUNDENI ME SHKARKU ILAHI se esht edhe shum ni veb faqe emir po asshtu mundeni me degju 24 ore ligjerata kuran ilahi eshum eshum programe te ndryshem tash per ramaza nat per nat ka igjerata drejt persedrejti ne http://WWW.RADIO-PENDIMI.COM OSE .INFO

 17. rafki says:

  me nderime vlla i dashur Allahu..te rujt se e mir .. kjo qeshtu ilahia qenka e mir

 18. ZBC says:

  ALL-LLAHU TE SHPERBLEFTE SHUM ILAHI E MIRE …

 19. Meli says:

  eselam alejkum te gjitheve une nuk e njoh se kush eshte mensur kadriu por siq tregoi motra medina se kush eshte ky njeri dhe qka ben ateher e di qe mendimi im nuk vlen per asgje por mendoj qe ilahijat e ketij burri eshte haram me i ndegju siq kemi argumente te shumta prej dijetareve dhe me i humb keto ilahija se nuk ja vlen me i ndegju, elhamdulilah qe kemi prej vllezerve tone qe kendojn ilahija ashtu siq duhet ma beni hallall per keto fjal por vallai vllezer dhe motra nuk e kam qellimin me bo perqarje

 20. Fatmiri says:

  Pershendetje per te gjth..Kto ilhai jan shum te mira,veq kisha pas me thna diqka e nese kish mujt dikuash nga ju me ma sqaru si kaloi Mensur Kadriu dhe Adem Ramadani nga ajo muyik qe kan ba nuk po themi krejt Tallava amo deri diku..e tash qe kalun me kendu ilahi?Ju faleminderit te gjithve

 21. isak says:

  nes ka mundesi ilahit e mensur kadriut

 22. medina says:

  es-selamu alejkum vallazen dhe motra zoti i udhezoft te gjith rinin ton ne rrug te dret ishalla ma boni hallall per keto fjal qe jam tu ishkrujt por nuk munda pa espjegu perseri siqe ekam sqaru pak me lart por vetem deshata tja dretoj keto fjalli fatmirit elhamdu lilahi per adem ramadanin qe u largu nga jao rrug e mallkuar sepse zoti na don te gjidhve por adem ramadani siq eke qek edhe ti me lart ka kendu muzik te ndryshme po qe ja allahu.xh.sh e udhezoj po ne te kunderten mensur kadriu ka qen ne rrug te dretka kendu ilahi para shum vitesh me grupin nur por esht largu nga rruga e allahut xh.sh dhe ka mar rrug te shkaterimit qe esht tu ikendu keto keng te shkateruerapo ashtu bon edhe filma te gabuera filma dashurie inshalla zoti e udhezon per seri mensur kadriun qe te largohet nga ajo muzik sepse un ekam lexu biografin e mensur kadriut dhe te ferki shales ish tnt por tash ferki shala kendon ilahi elhamdu lilahi zoti i udhezof te gjith AMIN UN EKAM LEXU NE http://WWW.EDONISA.CH NE KET VEP FAQE PER SHUM KENGETAR TE TJER

 23. xona says:

  es-selam alejkum vellezer dhe motra muslimane mua me pelqejn shum ilahit dhe deshiroj qe te gjith njerzit te kalojn nga rruga e keqe ne drit te ALL-LLAHUT xh.sh ok ju pershendes paqja dhe meshira e ALL-LLAHUT qofshin me ju

 24. valmir says:

  mensur veq vazhdo keshtu edhe nese ka mundesi me mi dergu krejt ihaliat e tua zoti ta shperblefet

 25. shqiponja says:

  me pelqejn shum ilahijet .gjdo her kam deshir te madhe ti ndegjoj jan te bukura

 26. alina says:

  ES-SELAMU ALEJKUM motra e vllazni edhe mua me pelqejn keto ilahit ALLAHU i shperbleft te gjithe muslimanet ne gjithe boten

 27. Fisnik says:

  Ju pershendes te gjithve… do ju kisha lutur, nese mundet dikush me ma gjet nje ilahi shqip, me duket se e kendojn grupi NUR – Ne keto qaste te bajramit (pls nese mundeni ma gjeni, flm )

 28. burim says:

  shum program i mir ama me mujte ilahit me i download se po kemi deshir me i pase kur te doj me ndegjuen all-llahu i ndihmofte te gjithe muslimanet ne bote selam

 29. Ne emrin e grupit ilahi-kendues Muhamedanet ne Ferizaj(Asllan Kryeziu)
  njoftoj te gjithe lexuesit e kesaj faqeqe se shpejti edhe albumi i ketij grupi dote plasohet ne treg me 9 ilahite reja te komponuara nga vet ky grup ilahi-kendues
  kendojn
  Asllan Kryeziu-Hasan Bujani.

  Selamun Alejkum…

 30. Shkupi says:

  JU LUMTE GRUPI MUHHAMEDANET SEPSE ME TE VERTET MERITONI JU TE KANI NJE ALBUM TE NJOHUR PER PUBLIKUN E MERITONI KETE JU UROJ SUKESE EDHE ME TE VERTET DOTE KENBI SUKSESE SEPSE KENI ZE TE EMBEL DHE ADHURUES TE SHUMTE

  PERSHENDETJE NGA SHKUPI

 31. Muhammed says:

  Es-selamun alejkum vellezer musliman. Un kam shum ilahije shqip. Po nuk po di si ti uploadoj ne ket website. Nese mundeni nje sqarim me te shurter qe tua jap ialhijet. Es-selamun alejkum.!!! Me Mirkuptim

 32. admin says:

  Dergoni me e-mail: ilahije@gmail.com

 33. Muhammed says:

  Mensur Kadriu nuk e ka vendin ketu. Se une e njof shum mir . SHok e kam pas. Por tash esht larg fese islame. Dhe mendoj qe me mir esht qe te hiqet. Eselamun alejkum.

 34. Ilir says:

  Eselamualeikum vllerzer musliman shum e mir eshte kjo ilahje Allah engjull elhamdulillah shum te mira jan edhe te qeret

  Eselamualeikum

 35. esselamu alejkum vllazni te dashur Allahu ju shperbleft te gjithve ne nuk jem qe i gjykojm njerzimin ësht Allahu xh.sh kit vlla Allahu e shperbleft me tmirat e kisaj jete..??? -Allahu ju forcoft dhe ju Shperbleft per punet qe i beni..
  me respekt ……………????___—-por ju theme keni frigen nga Allahu i Madheruar se qfare Ilahija po ndegjoni, Ilahit me Instrumente jane te ndaluara keshtu qe keni frigen nga Allahu se qfar ilahish po ndegjoni !!

 36. jetoni says:

  selam alejkum vllezer dhe motra te islamit.kisha pas deshir ti shkarkoj keto ilahi te gjitha por nuk di pse nuk shkarkohet ilahija e pest me titull shehid te tjerart po shkarkohen.a keni mundsi me korigju listen e ilahive te mensurit aty lart te lista mungon. allahu ju shperbleft

 37. qemajl says:

  Selamu Alejkum vllezerdhe motra te islamit
  shum webe mir po ma shum ilahi nese muni me shti ne ket web
  Ju pershendes me selamu alejkum

 38. qemajl nura says:

  Es-Selamu alejkum vllezer dhe motra muslimane ju pershendes me selamu alejkum pershendetjen e banorve te XHenetit.
  shum web i mir po nese muni mi shti do ilahi të XHihadit

 39. SEVDA says:

  ESELAMU ALEJKUM ILAHIT JANE SHUME TE MIR ALLAHU JU SHPERBLEFT ME GJITH TE MIRAT NJE LUTJE NESE KA MUNDSI A MUNDET ILAHIN O NJERI O GABIMTARE SE SMUNEM ME E GJET

 40. ridona says:

  ESELAMU ALEJKUM VEQ ISH KAN MIR ME KAN NQET VEB NJI ILAHIQE ASHT VDEKJA E MUHAMMEDIT a.l.s..ju pershendes shum shum nji moter muslimane

 41. MUHAMMED says:

  es selamun alejkum ju pershendes gjith muslimant kudo qi jan ilahit e mira dhe testi ashtu po vlla i dashur te kisha kshillu per hir te Allahut jo me musik se ko hdise te pejgamberit s.a.v.s se pejgamberi s.a.v.s i ka mshell vesht deri se sa ka ndigju zhurmen e muzikes dhe ashtu tregon per Ebu Bekr ne shum hadise ko shum trgime prej hadiseve es selamun alejkum

 42. Fitore says:

  Es-selamu alejkum! Për mendimin tim këndon ilahi shum të bukura, edhe pse ka muzik gjdo njeri i ka shpërblimet e veta dhe denimet e kshtu gjykim skemi drejt të bëmi vetëm të lusim Allhun që do të na fal gabimët që i bejm muslimanet. Allahu na ruajt prej gjërat të këqija.

 43. egzoni says:

  selamu alejkum shum ilahit e mira veq muzik shum e tu kisha lut vella musliman me e prezantu para muslimaneve nje ilahi pa muzik fare dhe do ta shohesh qe do te jet edhe me e mir se te tjerat kalo mir All-llahu te shperbleft ty dhe te gjith besimtaret e Zotit selam alejkum

 44. besi says:

  ESELAMU ALEJKUM te gjith juve
  qe e vizitoni ket faqe dhe te gjith MUSLIMANVE

 45. Besimtarja says:

  Edhe une pajtohem me vellezerit dhe motrat qe mos ti perdor instrumentet muzikore ngaqe an haram, ka ilahi shum te bukura qe kendohen edhe pa muzik. Nuk jam gjo kunder ilahive mirpo une kisha sugjeru qe te ndegjohet me shum kur’an sepse kjo rezulton ne rritje te imanit dhe po ashtu nxenjes permendesh te kur’anit. Ju pershendes me pershendejen islame ue selamu alejkum

 46. dina says:

  selam alejkum zoti ju shperblefte me gjenetin am te mir ku eshte jeni shum te mir edhe ilahijat shum te mira amo me instrumente eshte haram nese mundesh mi ba pa instrumente ilahijat qe te jen plotesisht hallall selam alejkum te gjithve besimtareve ne fe islame zoti ju shperblefte

 47. remi says:

  Selamun alekum!Edhe une i bashkangjitem mendimit te kesaj motreje.Do te ishte me mire per ne te ndegjojme me shum Kur’an dhe te mesojme prej tij por edhe ilahi por absolutisht me muzik sepse e dime qe kete gje na e ka ndaluar Allahu xh.sh.Selamun alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

 48. kaltrina says:

  s.alejkum zoti ju shperblefte ty mensur edhe qithe miuslimant kudo qe jane ilahit shume te bukura i ki veq vashde keshtu.zotina bashkofte ne gjenet AMIN s.alejkum

 49. rita says:

  shume ilahijat e mira

 50. aurora says:

  zoti ju shperblefte me gjenet AMIN.

 51. DINA says:

  SELAM AJEJKUM ZOTI JU NDIMOFTE SE SHUM ILAHITE E MIRA AMO NESE KISHI MUJTE MI BA DO ILAHIJA PA INSTRUMENTE ESELAM ALEJKUM ZOTI JU SHPERBJEFTE ME GJENET PERSHENDETJE PER VLLAZNIT EDHE MOTRAT MUSLIMA KUDO QE GJENDEN ESELAM AJEJKUM

 52. fisnik says:

  weselamu alejkem rahmetullahi webereketu All-llahu ju shperbleft gjithe muslimanet me te mirat e dunjas dhe me xhennet ne ahiret,vella i dashur mensur vetem vazhdo dhe puno ne rrugen e All-llahut sepse do te shperblehesh inshalla e mos i degjo fjalet e munafikave sepse ata qe jon ne rrugen e shejtanit te mallkun mundohen te kthejn ne muzik prap po dije se ma vleft ka nje ilahi se 100.000 keng.andaj ke kujdes,vetem dije se drita e All-llahut nuk i zbret mekatarit.

 53. Besimtarja says:

  VALLAHI nuk ban ,muzik si e ndegjojn xhahilat vetem fjalt po e bejne per me vequ pak …vertet bukur ish dal vetem pa muzik.NE DUHET FRIG ME PASALL-LLAHUN XH.SH

 54. Lina says:

  Eselamu alejkum gjith motrave dhe vellezerve musliman duhet te jemi shum krenar qe kemi nje fe te bukur mirepo duhet edhe ti zbatojm shum gjera rregulla te kesaj feje edhe pse per fat te keq o vllezer e motra muslimane shum numer i vogel esht jena ba per me na qa nuk po mendojm qe kemi me shku para Zotit ,,Zoti,, esht i meshirshem dhe shum fal gabime te paqellimta keni kujdes mos gaboni andaj mos u perkulni para askujt dhe Asgjeje perpos Allahut Xh.Sh sepse fuqija e etij mbizoteron te gjitha ilahijet jan gje qe ta qetsojn shpirtin kush e ndin veten musliman sidomos te Adem ramadanit qe jan shummm te bukura Allahu na shperbleft me Xhehnet Rinin e udhzoft te semurit ju ndihmoft te varferve i pasuroft eh atyne qe nuk i perkasin rruges Zotit te ulen te mendohen eselamualejkum

 55. valmirja says:

  shume mir kendon dhe ilahijat i ke te mira veq me instrumente bre mos m ba

 56. ibrahim says:

  eselamualejkum o vllezer shum ilahit e mira vazhdoni kshtu ZOTI ju ndihmoft

 57. arta says:

  Eselamu alejkum gjith motrave dhe vellezerve musliman duhet te jemi shum krenar qe kemi nje fe te bukur mirepo duhet edhe ti zbatojm shum gjera rregulla te kesaj feje edhe pse per fat te keq o vllezer e motra muslimane shum numer i vogel esht jena ba per me na qa nuk po mendojm qe kemi me shku para Zotit ,,Zoti,, esht i meshirshem dhe shum fal gabime te paqellimta keni kujdes mos gaboni andaj mos u perkulni para askujt dhe Asgjeje perpos Allahut Xh.Sh sepse fuqija e etij mbizoteron te gjitha ilahijet jan gje qe ta qetsojn shpirtin kush e ndin veten musliman sidomos te Adem ramadanit qe jan shummm te bukura Allahu na shperbleft me Xhehnet Rinin e udhzoft te semurit ju ndihmoft te varferve i pasuroft eh atyne qe nuk i perkasin rruges Zotit te ulen te mendohen eselamualejkum

 58. arta says:

  SELAM AJEJKUM ZOTI JU NDIMOFTE SE SHUM ILAHITE E MIRA AMO NESE KISHI MUJTE MI BA DO ILAHIJA PA INSTRUMENTE ESELAM ALEJKUM ZOTI JU SHPERBJEFTE ME GJENET PERSHENDETJE PER VLLAZNIT \

 59. valmira says:

  shume mir kendon dhe ilahijat i ke te mira veq me instrumente bre mos m ba

 60. mensur says:

  eselamualejkum ilahit shum e mira jan ZOTI te shperbleft me xhenet shpresoj qe te gjith njerezit te kthehen ne rrugn e drejt

 61. hashim says:

  eselamu alejkum vallahi na knaqet me keto ilahi te bukra allahu ju shperbleft me xhenet selam

 62. tesa says:

  Assalamu alejkum We Rahmetullahu We Brektuhu une ndegjoj qdo dit ilahi edhe um pelqejn shum ilahit e Mensur Kadriut ALL-LLAHU te shperblef me xhenet ty dhe gjith besimtare ilahi jan shum te mir

 63. metije says:

  s.a shum e mir ilahi allahu te rujt me muzik ama apet mir

 64. nexhati says:

  ju pershendes me pershendetjen me te bukur me es-selamu alejkum we remetullahi we berekatuhu shum ilahi e bukur All-llahu ju shperbleft es-selamu alejkum

 65. amra says:

  esselamu alejkum werahmetullahu we berakatuhu zoti ja shperbleft me xhenet se na knacet me kto ilahi

 66. besssi xuxi dardana says:

  eselamaualejkum o vellazni e motra po te ishin kane pa instrumenet vertet ilahi te shkelqyeshme dhe spresoj qe do realizohen ne emrin e ALLAHUT

 67. Ganiu says:

  Es-selamu alejkum vllezer dhe motra por ni ashtu pr shendetje per per Mensurin .me qen seilahit jan te mira por dueht jek muziken mos te kendohet ilahia me muzik.per ate nuk indegjoj te them te drejten me qen se tekstet jan te mira por me muzik kam frig se po ngarkohen me gjynahe.selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu

 68. hava says:

  selamu alejkum zoti ju nimoft inshallah

 69. ENES says:

  eselamu alejkum vella i dashur ilahit jane shume te mira vetem me te mira kishin me qene pa instrumente muzikore

 70. linda says:

  SHUME ILAHI TE BUKURA VEQ VAZHDONI KESHTU ALL-LLAHU JU SHPERBLEFT NE GJENETIN FERDEFS …..

 71. ganimete kelmendi says:

  Allahu ju shperbleft per keto ilahi porosia ime eshe .Rruga e vertete e jetes eshte rruga e Allahut andaj shkoni kesaj rruge qe te mos devijoni.besoni All-llahun se nuk ka Zot tjeter perpos All-llahut.All-llahu ju udhzofte

 72. anesa says:

  eselamu alejkum allahu ju shperbleft

 73. errnim says:

  e selam aljkym o rahmetu llla falnderimi i qoft allahut madhurushem qe deshti edhe e udhzoj nj njeri i cili e mertoj udhzimim sepese allahu ploqtfuqushum e udhzzoj u mensur o vllovi jem une jam shum i ri qe ta jap nj keshill po penjgamberi /MUHAMMEDI A.S thot nese nj njeri e din nj keshill edhe nuk ja tregon at nj peroni ose ndoj shoki e ki haram ata dijoni qe nuk ja tregon po une per ata qellim thash qe ta jap nj keshill jam nj djol 18 vjeqor po ka desh ALLAHU XH.SH edhe qe te mos me leoj ne rrugen e shejtonit edhe une kam nj keshill per ty i ke shum ilahit e mir po me nj gabim qe mos mej ba me muzik se mue edhe shum nuk po me pelqe spese muzika osht EKSAR per mallkum IBLISIN edhe me ma bo halla vllovi jem po ata qe e pota ne zemer ta thash e selamum aljkym allahu ju ndomhf

 74. Mena says:

  Es-selamun alejkum.All-llahu te shperblefte per ilahi te bukura, e veq me muzike mos ben ma

 75. 🙂 Es-selamu alejkummmmmmm
  All-llah xh.sh ju shperbleft:)

 76. FLORIM says:

  zoti juu shperbleft me kto keng ilahi,porosija ime eshte te shkoni ne rrug te drejt,ne rrug te alla-llahut se ska zot tjeter perpos all-llahut
  ZOTI NA NDIHMOFT GJITH MUSLIMANT AN E MBAN BOTEN

 77. Radio Shqip says:

  Edhe Mensuri ka nje ze shum t’mir.

 78. fortesa says:

  selamu alejkum vllezer dhe motra muslimane ALLAHU ju shperbleft mensur per keto ilahi

 79. nejla says:

  slam alejkum mensur.falendero Allahun xh.sh. per zerin qe tka fal.se shum mir po tshkojn ilahit komplimente. paqja dhe bekimi i Allahut zh.sh. qoft mbi te dashmin ton Muhammedin a.s familjen,shokt dhe ymetin e tij.jam krenare qe jam muslimane

 80. LIRIDON says:

  ES-SELAJMUN ALEJKUM ZOTI JU NDIMOFT

 81. lami says:

  selam alejkum zoti ju ndimoft gjith jeten e ju qoft ne rrug te mara e te paqa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *