Gazmend Hyda

Gazmend Hyda

 1. Kisha qef me dit
 2. Pse o njeri
 3. Festa e Bajramit
 4. Dhau i zi
 5. Lutju ZOTIT
 6. Pendimi
 7. E dua boten


Sharko/Download : gazmendhyda.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Gazmend Hyda. Bookmark the permalink.

29 Responses to Gazmend Hyda

 1. fikret says:

  selam alejkum o vlazni,ilahijat i ki shum te mira all-llahu ishala te shperton sa ma mir

 2. resul says:

  selam alejkum o vllezer musliman m t mirat n bot jan kto hilajie dhe i shalla vazhdoni ala ju falimenderit

 3. resul says:

  selam alejkum o vellezer dhe motra ju falimenderit per ilahijet tuja jam shum i knaqet ishalla zoti ju ndimoft ma shum ju falimenderit

 4. blendim says:

  o vllezer musliman jeni ma te miret keto ilahi jasn shum te mira ishalla zoti ju ndimoft shum faliminderit per keto ilahi qe jam shum i knaqt

 5. aidi says:

  selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu inshalla zoti ju shperblen se ilahit shum jan te mira deh jam shum i knaqt me keto ilahi zoti ju shperbleft me te gjitha te mirat e tij

  we alejkum selam

 6. blerta says:

  pershendetje o vllaj inderuar shum ilaije temir paske soti te nimoft ju faliminderit

 7. ardyy says:

  selam alejkum ej o i doshur vlla musliman shum ilahi te mira ki e veq vazhdo zoti te shperblevt me gjenet tung

 8. kushtrimi says:

  selamu alejkum zoti ju shperbleft jam shum i knaqun me ilahit mirpo per me mar ilahi nga interneti si mund ti shkarkoj se shum te mira te gjitha po kam deshir ti shkarkoj po spo mundem ti qes ne cd

 9. ardyy says:

  selam alejkum vllazen musliman zoti ju shperbleft te gjithve veq vazhdoni se shum ilahi te mira keni ba

 10. taulanti says:

  selam alejkum vllazen shum ilahi te mira keni ba te gjith veq me ademramadanin askush nuk mund te shtyhet

 11. Belkiza says:

  SelamuAlekum muslimane ju uroje muajin eshenjte te RAMAZANIT ju lumt vetem vashdoni perpara me keto ilahija te bukura qe te knaqen zemren ZOTI ju shperbleft.

 12. medina says:

  es-selamu alekjum vllazen dhe motra urime niher mui i shejnt ramazani zoti kabull te gjidhve muslimanve anemban botes agjerimin vallazen te nderuar pse shtyheni se kush ika ilahit me te mira a ika ademi apo gazmendi apo fidushi ne nuk duhet tidallojm vallaznit tan musliman qe kendojn ilahi se ne ket veb paqe nuk jan te gjith ilahit qe kendojn vllaznit tan gazmend hyda ika ilahit fantastike kete albumin eri qe eka por per mua jan te gjith ilahit te miar po ju nuk edi a ekeni degju ekrem ramen se qfar ilahi kendon ose befrim berisha ose nusret kurtishi ilahit qe nat edit ti degjojsh nuk merzitesh me ilahit e nusret kurishit por secilin qe tadegjojsh kur kendojn ilahi thuj se ky esht me i miri ose kur degjon diken tjeter thuhe jo ky kendon me semiri por nese keni deshir ta degjoni ekerem ramen ose befirm berishen vizitoni ket veb faqe http://www.esnips.com dhe kur te hyni ne ket vep faqe ku shkruhet search ne krahun e djatht shkruni befrim berisha dhe dodali emri i befrim berishes shtypni ku shkruen ilahi shqip dhe deju dalin shum ilahu te tjera dhe vizitoni http://www.radio-pendimi.com ose info dhe feja-islame.comse ketu keni per tu kenaqe ime ilahi dhe me ligjerata dret per sedreti ne radio-pendimi.com

 13. uvejs says:

  selam alejkum

 14. daniel says:

  selam alejkum urime muajin e shejnte te ramazanit ALL-LLAHU ua pranoft

 15. uvejs says:

  urime muajin e shejnte te ramazanit ALL-LLAHU ua pranoft te gjithve

 16. abedin says:

  selam alejkum vllazen musliman zoti ju shperbleft

 17. Arbeni says:

  Es selam alejkum vllezer perhajre ju qofte muaji i shejte i Ramazanit

 18. shkelqimi says:

  E selam alejkum vllezer te dashur besimtar ne kto dit te bukra te ramazanit te gjith atyre qe jan duke e agjeruar ket muaj ju deshiroj gjitha te mirat ne ket jet dhen ne boten e perhershme e atyre qe nuk kan munci ta agjerojn per arsyje te ndryshme e lus allahun qe vitin qe vjen tua mundeson edhe atyre agjerim te mir

 19. bashkim mavriqi says:

  eselamu alejkum ve rahmetullahu ve berekatuhu
  o vlla muslima shum te mira i ke keto ilahijat
  allahu te shperbleft vlla musliman
  allahu te ruajt

 20. Muhammed says:

  Kush don ILAHIJE SHQIP qe nuk jan ne http://www.ilahije.com qe emaili jem: ibn_muhammed_boy@hotmail.com. Eselamun alejkum. Me mirkuptim. Eshte nje album komplet. Por Nuk e Di Se Kish i Kendon . Jan ilahije fantastike.

 21. jeta says:

  eselamu alejkum vlla Zoti ju shperbleft per kete web sajt shum ilahit e mira i kini zgjedh ju ruajt Allahu nga qdo gje e keqe dhe ju ndihmoft ne veshtirsi lutja ime e fundit eshte falenderimi i takon vetem Allahut s.v eselamu alejkum

 22. sara says:

  All-llahu ju shperbleft se shum ilahija te mira?

 23. maki says:

  paqe per te gjith muslimanet allahu e shperbleft ket vllaun nga kumanova allahu ua shtoft diturin vllezerve tan dhe motrave tona inshallah allahu me xhenet inshallah allahu na ben prej besimtareve te devotshem dhe te sinqert amin….es-selamu alejkum verahmetullahi vebereketuhu esalatu veselamu ala resulina muhamedin ve ala alhi ve eshabihi exhmein ,paqa meshira dhe begatit e allahut qofshin mbi ju selamet dhe salavatet i qofshin te derguarit ton muhamed mustafas s.a.v.s familjes se tij dhe shokeve te tij dhe gjith pasuesit e tij gjer ne diten e gjykymit…

 24. esalamu alejkum inderuari vlla gazmend shum ju pergezoj per albumet e ilahive tua ku zani jot dhe shembujt ekendimit te ktyre ilahive na ndalin per ta kuptuar se ,zoti yn asht allahu dhe krijesat etij jemi ne me ndihmen etij prandaj menjefjal poe permbyllim inderuar vlla ilumi aj qe ban mir ezoti ja pagoft at shperblim,edhe njeher flm shum vllau jon gazmend hyda merepekt junderon haziri gjilan.

 25. didar says:

  selamun alejkum une jam didari nga dibra dhe ju gush te gjithve ne bote une jam musliman gjyshin e kam oxhe babin e kam oxhe gjyshen e kam oxhevice dhe mamin e kam oxhevice.

 26. didar says:

  selamun alejkum une jam didari nga dibra dhe ju gush te gjithve ne bote une jam musliman gjyshin e kam oxhe babin e kam oxhe gjyshen e kam oxhevice dhe mamin e kam oxhevice.

 27. donaaa says:

  vllezer e motra besitar mysliman ku do qe jeni ju uroj erzemersisht festen e bajrait qekjo ilahi me pelqen shum edhe te tjerat po ma shum qekjo tung edhe ni here por hajr bajrami
  me resekt donaa

 28. LIRIDON says:

  urime kurban bairami

 29. seka says:

  Selam alejkum Allahu ju shperbleft per keto ilahi shume te mira e cila shum me pelqet pse Allahun harrove

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *