Fidush Aliu

Fidush Aliu

 1. ËNDËRRA
 2. EZANI I BILALIT
 3. RAMAZANI
 4. HIXHABI
 5. ES-SALATU VES-SELAM
 6. TË THËRRASIM
 7. DASHURIA
 8. ANKIM
 9. LUTJE


Sharko/Download : fidushaliu.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Fidush Aliu. Bookmark the permalink.

47 Responses to Fidush Aliu

 1. sheqibe says:

  jemi shum te mir per mua

 2. ismet says:

  shum u pelqen faqja Allhi ju shpervleft

 3. Petriti says:

  mashAllah, .. Allahu ju shperbleft…

 4. sami says:

  mashalla Allahu ju shpërbleftë e prej sherrit të shetanit ju rujtë juve familjet dhe gjithë besimtartë musliman e muslimane

 5. Besim says:

  selam alejkum me falni a mundet me ma thon linkin per me download
  keto ilahije
  faliminder Allahi ju shperbleft

 6. nderim says:

  selam alejkum pse nuk po bon mi mar ilahijat e fidush aliut nese mundeni me na ndi mu mi mar selam alejkum allha ju shperbleft

 7. blendim says:

  selam alejkum hej a mundem mi download keto ihahiii

 8. ardyy says:

  selam alejkum vlla musliman shum ilahi te mira paske veq vazhdo se shum mir esht

 9. ardii says:

  selam alejkum vllazni te dashur veq filloni keshtu se ma te miret jeni

 10. burimi says:

  ALLAHU Ju shperbleft shum te mira lahit une skam ndegju ma te mira
  deri me tani selam alejkum

 11. sefedin says:

  selam alekium shum mir veq vazhdo kshtu se ju kam duxhu dhe me ademin ne shkup dhe pse se bani nji ilahie me adem ramadanin allau ju shperbleft.

 12. Mirlindi says:

  ADEMI EDHE FIDUSHIIII

 13. Ilir says:

  Eselamualeikum vllerzer musliman Allahu ju shperbleft ishallahgjith te mirat

  Suphonallah Elhamdulillah Allahuekber

  La ilahe illallah!!!

 14. hoxha says:

  selam alejkum vlezer dhe motra allhu vu shbrebleft

 15. rami says:

  allahu inshalla ne na munson ne dunja te bashkohemi sa me shpejt dhe me ndihmen e allahut xhdo sfid ta kalojm dhe ne xhenetu firdaus na bashkon te xhith dha ta shijomi lumturin e vrtet dhe shprblimin e allahut qe e ka pregadit per robin e vet dhe elhamdulilah qe kena ksi lloj vllazerish qe na nxitin per xhihad dhe kontribojn per islam, selam ajlkum ma bani hallall inshalla

 16. Ebu_MusTaFa says:

  Eselau alikum
  wella i dashuR
  All’llahu te shperbleft per punen qe beni 🙂

  por keto ilahije te Fidush Aliu nuk munt ti downloadoj ?
  Qesht prob. :)!!!

  Selam ALejKuM =)

 17. Ebu_MusTaFa says:

  Opppss me falni 😐 🙁
  GAbiM tek une :$

 18. Kemal says:

  Eselamu Alejkum sa ma shum ilahi dhe kuran aq ma shum do e ruajm fenë tonë besnike ISLAME sepse tjert dojn që të na muajn islamin me reklama,muzik,filma serial, mir po ato kan haru se kush e run ket din!!!

 19. alina says:

  selamu alejkum allahu te shperbleft me xhennet per keto ilahi shum te mira

 20. mnsur says:

  vec vazdo fidush je njo nder me te miret allahu te sherbleft me sendet me te mira

 21. jeta says:

  eselamu alejkum po filloj me pershendetjenm me te ngroht islame Zoti ju shperbleft per gjitha t’mirat ilahit mat bukrat qe i kom ngu deri tash kaloni mire

 22. Saranda Sali says:

  Mashallah , Mashallah .Mashallah

  Allahu e shperblefte vellaun ton ..

  Pershendetje nga Sara Nga ch.

  http://Www.radioislame.com/forumi

 23. orhan says:

  VALLA PO MIRA DHE VLLEZER DESHA TJU ;US QE EMRIN E ZOTIT TINE MOS E SHKRUAJNI ME TO VOGLA (mos me keqkuptoni)DHE ILAHIT JAN SHUM TE MIRA ESSELAMU ALEJKUM NDIHEM KRENAR QE JAM MUSLIMAN

 24. ID4A says:

  selam alejkum ilahit jon shum te mira ALL-llahu te shperblef me xhenet per kto ilahi

 25. zejnullh says:

  allahu ju shperblefte

 26. florentina says:

  selam alejkum shum e qelluar kjo faqe allahu ju sh[erbleft

 27. islami says:

  Es selamun aljkum
  O vlla i dashur fidush veq vazhdon me qisi ilahi se na knaq zemre Allhu te rujt e te shperbleft e te dimoft urem per kto ilahi.
  es selamun aljkum

 28. Fidush Aliu says:

  Esselamu alejkum, i pershendes te gjithe dashamiret e cdo lloj ilahie te mire, ata qe respektojne fjalen e shkruar dhe te kenduar per hire te Madhit Zot, por edhe albumi im me ivjeter qe titullohet ‘Aman Ja Rabb’ eshte mire qe te vendohat ne kete faqe se mendoj se eshte i mire.
  Jemi ne pregaditje te albumit te ri, e ju beni dua qe te jete i suksesshem.
  esselamu alejkum.

 29. Albani says:

  eselamu alejkum Allahu ju shperbleft shummmm se kjo ilahi ENDERRA E BILALLIT me kenaq edhe ty fidush aliu Allahu te shperbleft me xhenet dhe te gjith besimtaret e fes islame kudo qe jen ne bot
  eselamu alejkum .

 30. edonis says:

  o fidush aliu allahu te shperbleft kangen ma te miren e ke qit ezani i bilallit allau te meshiroft

 31. edonis says:

  allahu te shberbleft me xhehnet

 32. shefki says:

  allahu te shberbleft per kangen qi e ke qit endrra

 33. astrit says:

  allahu te shberbleft me te mirat e xhenetit dhe ishalla do te takohemi ne xhenetin firdausin ale me pejgambert ibrahimin ismailin jusufin si dhe me pejgamberin me ma te dashurin ton petagogun ton drejtorin ton mesuesin ton e selam elejkum un rahhmetullahu ve bereketu hu

 34. shum po me pelqen kjo foqe allahu e shperblevt at njeri
  vetum nese bon edhe naj film per islam nese ko mundsi edhe filam vizatimor per islam per femij kjo ka rendsi te madhe per femij
  allahu ju shperblevt

 35. diana says:

  zoti te shperblefte se shume mire

 36. Fuad says:

  Zoti te shperblefte o Fidush Aliu me keto i lahi te mira.

 37. bilali says:

  es selam alejkum allahu ju shprbleft per keto ilahi te firdush alijut

 38. emin says:

  selamu alejkum.All-llahu ju shperblefte per mundin qe keni dhene.vetem vazhdoji keshtu

 39. emin says:

  Selamu alejkum.Edhe keshtu shtohet imani.selamu alejkum.

 40. Veli says:

  allahu shperblefte me xhennet firdus per kto lahije shume te mira

 41. Fuad Morina says:

  Es-selamu alejkum we rahmetullahu. Allahu xh.sh. te gjitheve stafit realizuez iu shperblefte me Xhenet per keto Ilahi te bukura nga Fidush Aliu.

 42. iljaz grori says:

  Es-selamu alejkum we rahmetullahu. Allahu xh.sh. te gjitheve stafit realizuez iu shperblefte me Xhenet per keto Ilahi te bukura nga Fidush Aliu.

 43. nazlije says:

  Une e dua Allahun shum dhe besoj te Allahu xh.sh prandaj ai qe e do Allahun ….

  Zoti ju shperbleft……

 44. LIRIDON says:

  ES-SELAJMUN ALEJKUM EDHE KSHTU SHTOHET IMANI. VAZHDONI KESHTU VLLAZNI ZOTI JU SHPERBLEN TE GJITHAT

 45. LIRIDON says:

  es-selajmun alejkum i lutem zotit ne ket dit te bairamit

 46. merita says:

  Allahu ju shperbleft juve dhe gjith popullit musliman desha tju lus nese doni kam disa ilahi jan shum te mira ti merni e ti kendoni 17 jan 3 prej tyre ngjarje te verteta kush don ti mar me tregoni permes kesaj add eselamu alejkum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *