Adem Ramadani ilahi shqip – Video

Adem Ramadani ilahi shqip

httpv://www.youtube.com/watch?v=7VTGOL6HHc4

This entry was posted in Adem Ramadani, Video. Bookmark the permalink.

13 Responses to Adem Ramadani ilahi shqip – Video

 1. muli says:

  kang muhamedi alejhi selam

 2. muli says:

  te fala ty Adem Ramadani shu kang te mira ban tung nga familja e madhe shabani

 3. Hajdar Sylaj says:

  selam

 4. talha says:

  allahu ekber.mashallah allahu te shperblefte per kete ilahije ashtu si allahu i shperblen robet e tij, sepse njerezit jane te manget sado qe te mundohen me te falenderuar.Allahu i befte mislimanet qe te pendohen dhe te kthehen ne rrugen e allahut e te pejgamberit alejhi selam.

 5. tahir says:

  shum mir be vlla muslim shum ilahije te mia por kur de vish edhe ne gostivar te kondojsh ilahije neper XHAMIA si ke ke kendu atej haj selam alejkum

 6. vlora says:

  selam alekym o vlla im i dashur te falenderoj per mundin tan si ke kendu per fen ton muslimane ti je idashuri iallahut se ndoshta populli kur degjo kenget tuja menon dhe kthehet ne traditen ton dhe fen ton se besoj shum ne ZOT ti kofshim fal allahu te shperbleft per mundin tan qe ben..

 7. zuhejla says:

  selam alejkum vjen mir adem ramadani se shum tmira jan kto ilahija veq vazhdo kshtu se sun tdel para kerkush ty per ilahija

 8. egzoni says:

  we selam alejkum jam egzoni une per veti sa here qe i ndegjoj kenget e ademit cdo here disi me nxihet fryma dhe besoni se kur e kam ni kengen nena me ni sy se pari her ja kum nis me kajt qekaq edhe deshta me ju pershendet gjith vellezrit dhe motrat shqiptare.

 9. egzoni says:

  we selam alejkum jam egzoni une per veti sa here qe i ndegjoj kenget e ademit cdo here disi me nxihet fryma dhe besoni se kur e kam ni kengen nena me ni sy se pari her ja kum nis me kajt qekaq edhe deshta me ju pershendet gjith vellezrit dhe motrat muslimane.

 10. fatime says:

  Ilahit e Ademit jan ilahit me te bukura ne bot…saqe njeriut ka deshir ti degjoj…ZOTI e bekoft …

 11. FLORJAN says:

  Brawo veq vazhdo
  ti vlla je ne rrug te drejt Allahu te ndimoft

 12. blerina lochka says:

  ju lumt na kenaqt me ilahi zoti ju shperbleft

 13. ramadan says:

  Eselamu alejkum e pershendeti adem adem
  Ramadan in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *