Adem Ramadani-Ti o Muhammed (S.A.V) -Video

Adem Ramadani-Ti o Muhammed (S.A.V)

httpv://www.youtube.com/watch?v=gRjjHe70PQQ

This entry was posted in Video. Bookmark the permalink.

7 Responses to Adem Ramadani-Ti o Muhammed (S.A.V) -Video

 1. mexhide says:

  shum kenget e mira

 2. alban says:

  selam ajlekum a jeni mir si po ja kaoni ej a me qoni ilahi e add ti zanzi_kull23@hotmal.com ju lutem si te keni koh?

 3. alban says:

  selam ajlekum a jeni mir a ban ilahi me em que ne add?

 4. sumea says:

  Allahu te shperbleft me te mira.se ilahijat.shum te mira krejt i ki qit qka po ndodh sot nkët bote te rejshme.selamu alejkum.

 5. korabi says:

  urime fiter bajrami o o vllazni musliman e zoti kabull jav boft ramazanin shum ilahit e mira kisha pas qef me dit qysh muj me i downoload qeto ilahi

 6. xheneta says:

  me vjen mir qe keto ilahi jan shum te bukra dhe shpresoj q njerzit ti degjojne keto e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *