Muhammed Mavraj

Muhammed Mavraj -Lotët e Nënës

 1. Ezani
 2. Lotët e Nënës
 3. O Allah i plotfuqishem
 4. Pse o njeri
 5. Qastet e Vdekjes
 6. Zgjohu rini
 7. Bunjaku


Sharko/Download : muhammedmavraj.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Muhammed Mavraj. Bookmark the permalink.

130 Responses to Muhammed Mavraj

 1. Fatmir Kelmendi says:

  selam alejkum

 2. admi says:

  a keni mundesi me mjap disa ilahi te ndryshme allahu ju shperbleft me te mira selam alejkum

 3. sara says:

  selamu alejkum vazhdoni ALLAHU ju shperbleft me te mira

 4. n e d a says:

  pershendetje per gjith myslimanet dhe allahu na ndimoft

 5. leutrime says:

  Selam alejkum Vllezer te ndershum Allahu ju shperbleve me gjdo te mir.

 6. Kadri Zeqiri says:

  ue selamu alekum ue rahmetullahu ue berekatuhu ….allahu ju shperbleft vellezer per keto postime…allahu ju nderoft…eselamu alejkum

 7. Muhamer says:

  eselam alejkum te gjitheve vllau jone Muhammed Mavraj e ka shum zerin e bukur dhe shum kendon bukur po inshAll-lla ilahjat e reja i kendon pa muzik All-llahu e shperblefte

 8. sara says:

  allahu te shperbleft se nashta mledhin mend pak rinia e sodit

 9. sara says:

  ALLAHU ju shperbleft.Ndoshta mbledhin mend rinia e sodit

 10. sara says:

  shum ilahijat e mira ju kisha lut mem tregu ku muna mi gjet??

 11. sumea says:

  SELAMU ALEJKUM ku mundem mi mar qito ilahija?

 12. sumea says:

  ALLAHU JU SHPERBLEFT per kto ilahija.ku mundem mi gjet??

 13. samin says:

  zoti vu ndihmoft inshallah me imber

 14. bukche says:

  Selamu Alejkum Ve Rehmutullah Ve Berekatuhu si jeni a jeni ajeni mrie a u lodhet All-llahu ju shperbleft per keto Ilahit veq vazhdoni perpara se jeni ma te mire me punen qe e boni kush don jeni te mire se ardhur ne http://www.bukche.tk ju pershendes dhe ju deshiroj moslodhje All-llahu ju ndihmoft
  Selamu Alejkum

 15. sara says:

  selam alejkum vetem vazhdoni ska kompetenca

 16. mensur says:

  zoti ju shperbleft per keto ilahij

 17. zulejha says:

  selam mualejkum ju pershendesi shum i pershendes gjith mysliman ku do qe jan .jeni ma te mire veq vazhdoni keshtu Allahu ju shperbleft

 18. sami says:

  Allahu ju shpërblftë për punen që jeni ka bëni,ENJË LUTJE E VEQANTË QË ALLAHU TË JU SHPËRBLEN ME XHENETIN E FIRDEUSIT JUVE DHE PRINDRIT E JUVE AMIN…

 19. jetoni says:

  Eselamu Alejkum u rahmetullah, ku muj me i donwlodu keto ilahi?? Allahu ju shperbleft per keto ilahi qe i keni

 20. halili says:

  ALLAHU ju shperbleft e ishalla ALLAHU na ben brej atyre qe te takohemi ne xhenetin ferteus

 21. gjulten says:

  shum ilahijet e mira ju i keni eselamunalejkum

 22. gjulten says:

  mauhamed mavraj askush nuk mundet me ja kalu me ilahije une sun frina me ilahijet e ketij edhe ishallah vazhdonkeshtu

 23. abush says:

  zoti ju shoperbleft mekto ilaije te mira amunet me tregu kumi gjet

 24. resul says:

  ju falimenderit per ilahijet shum jan t mira nesen mundet njew ilahi t nenes ju falimendewrit

 25. Izeiri says:

  S.A vllezer dhe motra muslimane ju pershendes te gjithve All-llhu ju e udhzoft rinin shqiptare ne rrug te drejt

 26. nurten says:

  eselamu alejkum ve rahmetullahu ve berekatuhu ju pershendes zemersisht per kto ilahi kaq tmira ju falemderit

 27. selumu alejkum ju pershendet irfani nga gilani allahu ju shperbleft te gjithve jeni shum te mire te gjith veq me ademin se ndrroj kerkan se e ka shum zanin e mire me knaqi klm .

 28. MUSA ADEMI says:

  eselam alejkum vllezer e mutra muslimane zoti na bashkoft sa ma shpejt gjith muslimanet se kshto si jemi tani armiko edeshiron tprqar
  vllezr te deruar huhet ti dimum vllzrve ne irak , palestin,avganistan,etj

 29. ajten says:

  eselamu alejkum. zoti na bashkofte te gjitheve falemenderimi i takon vetem ALLAHUT.

 30. ajten says:

  ESELAMU ALEJKUM. KENAQEM ME ALLAHUN SI -ZOT
  KENAQEM ME ISLAMIN SI -FE
  KENAQEM ME MUHAMEDIN SI -PEJKAMBER
  ESELAMU ALEJKUM. FLM PER ILAHIJET ZOTI NA MESHIROFTE

 31. IZEIRI says:

  Eselamu alejkum vllezer dhe motra musliman ju a uroj te gjith muslminave muajin e shenjt RAMAZAN

 32. dona says:

  selam alejkum te gjithe besimtareve iu uroi Muajin e Shenjte te Ramazanit agjerim te lehet Allahu iu lehtesoft.

 33. besniku says:

  Ju pershendes me pershendetjen me te bukur E Selam Alejkum Allahu ju rujat e ju ndihmoft.Allahu na takoft ne Xhenet

 34. massari25 says:

  es selamu alejkum te gjithve ,shkelqyeshem

 35. fatjona says:

  selam alekum

 36. eroll says:

  selamu alejum ju pershendes vllezer e motra ju uroj muajin e SHenjte te RAMAZANIT

 37. ARDYY says:

  selam alejkum vlla musliman shum ilahi te mira ke veq vazhdo se ma i miri je sidomos me ket ilahin lotet e nenes shum shum e mir veq vazhdo rrugen e all-llahut vlla musliman

 38. fatmire says:

  Selam alejkum te gjith vllezrev dhe motrav muslimane.
  Per hajr ramazani ju qoft!

 39. rafki says:

  eselamu we alejkum vlla i dashur Allahu te rujt in sha Alla “edhe urojm Ramazanin Allahu Kabull in shalla me nderime raif osmani nga gjilani

 40. adi says:

  selamu alejkum

 41. bajrush says:

  selam alejkum allahu je shperbleft me xhenet

 42. nezafete says says:

  selam alejkum allahu ju shperbleft me xhenet

 43. sami says:

  selam alejkum per te gjith juve qe e vizitoni ket faqe shum ju uroj fat dhe sukses qe po na mundesoni qe te kyqemi ne kesi ilahi qe nuk kemi pas mundesi me heret mi ndegju allahu ju shperbleft

 44. sami says:

  NUK KA FE ME TE MIR SE ISLAMI NUK KA LIBER ME TE MIR SE KURANI NUK KA MUAJ ME TE MIR SE RAMAZANI E ME FAT RAMAZANI

 45. ardii says:

  selam alejkum o vlla musliman zoti te shperbleft

 46. verona says:

  Eselamu Alejkum All-llahu te shperbleft per keto ilahije te mira
  Zoti te shperbleft me Xhenetin Firdevs
  Inshallah All-llahu na e mundeson te jemi banor te Xhenetit firdevs
  te pershendes me pershendetjen me te bukur islame ESELAMU ALEJKUM…

 47. veronna says:

  te pershendes me pershendetjen islame Eselamu Alejkum..

 48. verona_sweety@hotmail.com says:

  eselamu alejkum

 49. vera.. says:

  eselamu alejkum te pershendes shum..

 50. shemsi says:

  eselamu alejkym Allahu shperblevte me te mirat e gjenetit se me te vertet jeni shum te mir me keto ilahi te bukura

 51. gonna says:

  selamalejkum je shum i mir me kenget e tuaja ”MUHAMMED MAVRAJ” te uroj qe te kesh edhe me shum ilahi te uroj ramazanin edhe ALL-LLAHU KABULL TA BOFTT MORE ZOT ISHALLLA TUNG JE SHUMM I MIRRR DHE shpresoi qe nuk do te ndalesh me kaq por do te vazhdosh

 52. Gafu says:

  Eslamu aljkum ju deshiroj susese ne e ardhmn.

 53. beni says:

  selamualejku we rahmetullahi we berekatehu o muhamed te uroj per keto ilahije… inshalla do te kesh sukses gjithmon ,me ndihemen e ALL-LLAHUT urime muaji i shejt muaji i rahmetit RAMAZANI,,,,,

 54. agnesa says:

  selamualejkum jeni shum te mir me kenget e tuaja “ADEM RAMADANIT” te uroj ramazanin edhe ALL-LLAHU TE SHPERBLEFT ME XHENET tung tung te pershendes

 55. agnesa-vu@hotmail.com says:

  selamualejkum pershendeteje urime muaji i shejt i ramazanit ju uroj axherim te leht dhe ju shperbleft ALL-LLAHUM me xhenet tung tung

 56. elmedina says:

  Eselamu Alejkum ilahi shum te mira allahu te shperblefte me xhenet ta uroj ramazanin allahu kabull ta bofte ty edhe gjith muslimava kudo qe jan ne gjith boten.EselamaAlejkum

 57. vedati says:

  selam alejkum vllezer muslian,shpresoj qe ne ket muaj te shjent te ramazanit ALL-LLAHU te naj letsoj te gjitha,as per ilahit zoti te shperbleft ty Adem Ramadani se shum e njeri ka ndryshar ne jeten e tij kur ka degjuar ilahit tua

 58. fatmi says:

  ju uroj muajin e shejt te ramazanit te gjithwe besimtarwe musliman dhe sa me agjerim te lehte ai qe agjeron zoti e shperebleft me te gjith te mirat ne jeteper ilahit du me th se jane shume te mira dhe mezi pres mi degju

 59. edliri says:

  selam alejkum ju uroj te gjithwe besimtarwe musliman muajin e shtrejt te ramazanit edhe agjerim sa me te lete edhe du me tha se ilahit jane te mira edhe zoti e shpreblefte per kete ilahi po ua la nje porosi namazin mos me harru kurr dhe ne haram mos me shkel ishalla zoti na udhezon ne rrugen e drejt e na shpi ne gjent

 60. bujar ternava says:

  selam alejkum ve rahmetullah e brakatuhu..allahu ju shperbleft te gjithve edhe ramazani ja uroj.veq vashdoni selam alejkum.

 61. fatlumja says:

  allahu ju shperbleft me xhehnet dhe ju ngrit ne gradat më të larta, për gjithe këtë qe keni bërë

 62. enisi127@hotmail.com says:

  Eselamu alejkum jeni me te forte se ademi insha-allah vazhdon edhe ke sukses

 63. genta says:

  selam alejkum ej ju lutna amun me mi qu do ilahi te bajramit me tekste flm per mirkuptim

 64. Mereme says:

  Selam Alejkum te gjithe MUslimaneve mbar botes ku jeni,ju uroj muajin e shente te RAMAZANIT,vazhdoni keshtu o besimtar Musliman .

 65. ismail says:

  asalamualejkum vellezer e motra musliman ju uroj te gjithve nje muaj me lutje agjerim adhurim i allahut.ky mual esht ramazani

 66. dauti says:

  lusim allahun qe tna bashkoj te gjithe ne xhennet,me njerz te devotshem

 67. blerimi says:

  e selam alejkum zoti ju shperbleft

 68. allahu ju shperbleft juve dhe gjith muslimanet ku do qe jan ne ket muaj te madh muajin ramazan

 69. zoti i shperbleft dhe i ruajt te gjith muslimanet ne ket muaj te madh te ramazanit

 70. es selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekete hu Allahu ju shperbleft juve dhe gjith te tjeret:

 71. neri says:

  esselam alejkum musliman allahu kabull ket muaj te bekuar , por ju luterm nese din kush si mund ti marr kto ilahi , flm

 72. hajrush says:

  nuk ka fe me te bukur se islami nuk ka liber me te mir se kuani nuk ka muaj me te shejt se ramazani pra me fat bajrami

 73. elmedina says:

  selamu alejkum o vllazni shum ilahijat e mira veq pa muzik ma mir me i ba krejt se haram muzika po thojn edhe ku muna me i gjet

 74. sejdi says:

  eselamu alejkum shum ilahijat e mira alla-llahu ju shperbleft me gjenetin firdauws

 75. Sevdat nga Persheva says:

  Ju pershendes me pershendetjen me te ngrot selamu Alejkum zoti ju shperbleft per keto ilahi me at ze te bukur qe ta ka dhuruar athahu i madherrushem ju pershendes dhe gjith te mirat ne jet

 76. florimi says:

  es selamu alejkum vllezer musliman all-llahu ju shperbleft Muhammed Mavraj shum mir po ke ndojshe veq in shalla kur ti bajsh ilahit ereja ibafsh pa muzik se shum me ka pelqy ilahija Lotët e Nënës

 77. Ilir says:

  Eselamualeikum vllerzer musliman Ishallah Allahu tona ndimone tbashkona krit ne muslimant dhe punoim simbas kuranit dhe ishallah tboim sevape mos bojm gjunahe

  ESELAMUALEIKUM!

 78. qemajl says:

  Es-Selamu Alejkum vlleler Musliman ,
  Allahu ju shperbleft per keto ilahi kaq te mira .
  Ju pershendes me Es-Selamu Alejkum

 79. Ilir says:

  ELHAMUDLILLAh

 80. gajur says:

  Es-Selamu Alejkum vllezer dhe motra musliman keta ilahijet ac te mira jan saqi ta kenaqin shpirtin dhasht zoti qe ende sa me shum te kendohen kesoj ilahije Es- Selamu Alejkum

 81. dijari says:

  allahu qoft i kenaqur me ju vella i dashur dhe me te gjith besimtaret e sidomos me ata qe mundohen te kontribojn per islamin me ate qe kan mundesi

 82. EFALEMENDEROJ ALLAHUN QE E PASH KET FAQE TE INTERNITIT PARA SE TE VDES… QE INDEGJOVA KETO HILAHIJE ..DHE QKA ILEXOVA MESAZHET EVLLEZERVE SHQIPTAR…DHE ME LAN PERSHTYPJE SHUM TE MIRA ALLAHU JU SHPERBLEFT/ ADEM RAMADANIT DHE TEGJITH VLLEZERIT QE ALLAHU JA FALI AT ZER TE MIR SE ME AN TE ZERIT PO I USHQENI SHPIRTRAT E URITURA PER BESIM SIKURSE MENDJA QE KA NEVOJ PER DITURI

 83. kosovari says:

  selam alejkum e Allahu ju shperblefte per keto ilahi te reja. Me sa e di une Muhammed Mavraj eshte nje student ne Bursa dhe ne te njejten kohe eshte edhe solisti kryesor sa ishte ne shkolle te mesme, ka dhene me se5 programe sa ishte ne medrese . me te vertet na duhen kto gjenerata te reja, keto te dhena kam arritur ti siguroj nga nje vella i jone. se shhpejti edhe albumi i trete do del ne shitje….,
  duke i uruar fat dhe lumturi ne jete,suksese ne studime, e pershendes shume vllaun tone Muhammedin.

 84. fitim says:

  selamualejkem Allahu ju shperbleft me xhenetin e begatshem

 85. Ilir says:

  Selamualeikum Allahu ju shperbleft me xhenetin e begatshem ishallah dhe ishllah tbashkona kreit ne muslimant!!!

  ishallah

  Selamualeikum

 86. kosovari says:

  nje permirsim nga ajo qe kam shkruar me lart…………………………………………………
  ne vend te 5 eshte Me shume se 50 programe

 87. eselamu alejkum ve rahmetullahu ve berekatuhu.
  All-llahu te shperbleft per keto ilahijat qe i ke ber,All-llahu inshallah te shperbleft me xhennetin firdeus
  sa me shum na forcon imanin me keto ilahijat vlla musliman…

 88. Qazim says:

  Selam alejkum Allaju xh.sh ju shperbleft per kete web faqe se vertet jeni ka na jepni inkurajo per te ndegjuar fjalen e Allahut xh.sh.dhe te derguarit tij Muhamed s.a..v.s.
  Allahu ju shperbleft me xhenet dhe inshalla takohemi xhenetet e Allahut xh.sh .
  Pershendes te gjith vllezrit dhe motrat e dinit islam e respektivisht mirembajtesit e kesaj web faqe.Selam alejkum. nga :Qaza

 89. qendrim says:

  selam .ju lutem dergomi ne email ose te me tregosh ku mund ta marr ndonje ilahi per Muhamedin paqja dhe shpetimi i Allahut qofshin mbi te , psh “o Muhamed”

 90. uthman says:

  eselemu aklejkum we rahmetullahi we bbereketu ALL-LLAHU na ndihmof te gjitheve

 91. Bashkim Mavriqi says:

  selam mualejkum ju pershendesi shum i pershendes gjith mysliman ku do qe jan .jeni ma te mire veq vazhdoni keshtu Allahu ju shperbleft me tte mira

 92. bashkim mavriqi says:

  allahu te shprbleft

 93. bashkim mavriqi says:

  selam alejkum.Allahu ju shperblefte per ilahit ,Zoti te rujt dhe te dhasht sukese ne jeten tende.

 94. linda shkupi says:

  S.A vllezer dhe motra muslimane ju pershendes te gjithve All-llhu ju e udhzoft rinin shqiptare ne rrug te drejt

 95. elmedina says:

  asalemu alejkum ilahijat jane te mrekullueshme allahu te shperblefte inshalah me gjit te mirat.

 96. haxhifema says:

  selam alejkum
  Allahu ju shperbleft me xhenet
  per kto ilahi te mir dhe me kuptim te dobishem
  sidomos te vellaut ton adem ramadani

 97. fete qerkinay says:

  Selam alejkum

  All-llahu ju shperbleft me te mira ne ket jet me plot dashuri e lumturi u mbusht jeta juaj…

 98. kosovari says:

  pershendetje dhe ju lajmeroj se vllau jon i dashur Muhamed Mavraj se shpejti me albumin e tij te trete……….. per me shume informata do ju njoftojme ne vazhdim inshalla.selam alejkum

 99. rijad says:

  we-selam alejkum allahu ju shperbleft per ket adrese

 100. alina says:

  selamu alejkum allahu te shperbleft per keto ilahi shum te mira

 101. nadiri says:

  eselamu alejkum te ghithe muslimaneve inshalla allahu i fal ,i meshiron ne kete bote dhe boten tjeter, ju jep te mira ,te ghithe muslimaneve dhe ummetit muhamedit a.s.

 102. TE DON SHUME BABI MERISA E VOGEL QE ENDE NUK DIN ME SHKRU PO ME SHIKIM AQ TE EMBEL DASHURINN NDAJ BABIT ESHT TUJ E TREGU

 103. Born Tragedy says:

  selamu alejkum Allahu inshallah naj plotsoft deshirat tona na ben te Lumtur ne ket Dynja si dhe naj fal Mekatet na shpeton nga zjarri i XHehennemit edhe naj mundeson me Pa ne Ahiret zot ju shperbleft gjithve ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER selamu alejkum

 104. LENA says:

  eselamu alejkum vllau musliman shum te mira i ke ilahijat inshallah ilahijat e tu i qon njerzit ne rugen e drejt.Ishallah suksese edhe me tutje edhe allahu inshallah te shperbleft me xhanetin firdeus.

 105. xhelili says:

  selam alejjkum: ishalla zoti ju shperblen, ju ndihmon edhe vazhdoni kshtu ishalla zoti jau bjer mendjen rinise sodit

 106. elmedin says:

  selam ajlekum

 107. bulja says:

  Selam alejkum
  ju pershendes shummmmmm dhe jeni shum te mire mashallah qfar zeri ki
  ALLAHU TE SHPERBLEFT
  veq vazhdo
  SELAM DHE QOFSHIT PREJ TE NDERUARVE ME XHENNET

 108. Shqiprim says:

  Mblidhni men ooo ju rinia e Sotit un vet jom i ri i fali 5 vakte 16 vjeç lexoj kur’an eh qkas po shoh ne rrugë djem e Vajza ZOTI na rujt ZOTI e ka Kuvetin e madh Es-Selam Alejkum

 109. marigona says:

  a ban mi mi qu te ilahi shqip te banesat te kumuna e podujeves

 110. sercan says:

  selamun aleyküm hocam ben sercan camideki öğrencin ilahilerin cok güzeldevamınıda dileriz

 111. selam alekum motra e vlazni sa te mira qeta kanga muhamedit aleselam ilahi shum te mir selam alekum

 112. selam alekum motra e vlazni sa te mira qeta kanga muhamedit aleselam ilahi shum te mir selam alekum

 113. elbasan says:

  selam alejkum urime muaji i shenjet i ramazanit ju deshiroj agjerim te lehte

 114. gjakov says:

  selam alejkum allahu ishalla ju meshiron si ne ket bot ashtu edhe ne boten tjeter dhe ishalla allhu ju jep gjith te mirat allahu ju shperbleft

 115. arta says:

  shum ilahije te mira veq vazhdoni

 116. Bismil-lahir-rahmanir-rahim
  (me emrin e All-llahut,Meshiruesit,Meshireberesit)
  mashAll-llah sa njeri paska len koment
  El hamdu lil-lahi rabbil alemin
  (falemderimi i takon All-llahut,Zotit te boterave)
  All-llahu EKBER(All-llahu eshte i madh)me te vortet pa koment qfare ilahi
  shpirtin me ta knaqe deshta mi then [Shqiprim]mashAll-llah vellai jem qe i fale 5 vakte te NAMAZIT edhe te kokemi mosanike hehehhe inshAll-llah edhe 116 vjet te tjera i bon ne rrugen e All-llahut xhel-le shanuhu edhe me gzim vetem vazhdo keshtu se kjo dunjo eshte vetem mashtrimi po mose u mashtroni se dujoja na lene:'(
  po duhet me punu ne kite bote pere me vitu XHENNETIN e All-llahut xh.sh ne AHIRET ato kemi me qen gjithmon

  ALLAH EST TOUT PUISSANT NE L’OUBLIE JAMAIS
  (ALL-LLAH ESHTE I BLOTE FOQISHEM MOSE E HARO KURRE)

  po ju pershendesi shummmme ju dua shume duemi pere All-llahun xh.sh

  ***–_–** -> Es-selamu’alejkum we rahmet ull-llah<-**–_–***
  (paqja dhe meshira e All-llahut qofshin mbi ju) MaR!i!GoOoNaaaa

 117. fatma says:

  Selam Aejkum shum te mira i ke bo ilahit mashalla…?!

 118. shqiptimi says:

  Zot i Shperbleft te gjith muslimat ku do qe ndodhen zoti ju bekoft zoti ju nimoft selam alejkem

 119. blerta says:

  selam alejkum allahu t’shperbleft per keto ilahi jon shum shum t’mira dhe e ke zerin shum te mir allahu te shperbleft me xhennet ty edhe te gjithve dhe inshAllah na i fal gabimet te cilat po i bjem cdo dite me shum….

 120. Fuad says:

  Es-selamu Alejkum kjo web faqe per mua eshte nje web faqe shum e mire
  All-llahu juve ju shperbleft me te gjitha te mirat.

 121. karrabati says:

  te lumt o muhamed mavraj se je majmiri eselamun alejkum

 122. enes says:

  selamun aleykum hocam ALLAH ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun hocam inşaallah türkçe ilahide söylersiniz vede hocam inşaallah gene bizim camiye gelirsiniz sizi cok özledik hocam ne olur bi cevap yazın.

 123. deshmir says:

  selam alejkum! allahu te shpefbleft more vlla e ishalla nese don allahu me lejen e tij pra qe permes ketyre ilahive njerzit të udhëzohen (amin).

 124. armned says:

  tepe miir ju lumt

 125. LIRIDON says:

  ES-SELAJMUN ALEJKUM ALLAHU TE SHPERBLEFT

 126. sara says:

  ES-SELAJMUN ALEJKUM ALLAHU ju SHPErbleft KISHIT nje ZEE shummm TE bukur DHe terheqe ku te beshh qe te ndegjojshe ilahit e tya

 127. vera says:

  esselamu alekum werahmetullahi weberekatuhu shume ilahi te mira vlla i dashur ALLAHU ju shperbleft,por mundesisht qat instrumentin muzikor ta largosh herave tjera.Vetem per hir te ALLAHUT po ju keshilloj ALLAHU ju ruajt selam alejkum

 128. Es-Selamu Alejkum We RahmetuLL-llahi We Berekathu !!!!!

 129. driton says:

  mashaallah

 130. Suelaa says:

  inshaallahh allahu i meshironn te gjithh ket bot:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *