Adem Ramadani – Duaja e nenes

Adem Ramadani – Duaja e nenes

 1. Duaja e nenes
 2. Mire se erdhe Ramazan
 3. Gjithkund sherri ka hajr
 4. Kengo mor vella kuran
 5. Dita e gjykimit
 6. Dasma Islame
 7. Pendimi
 8. Shtrati im eshte dheu
 9. Ezani
 10. Arjete surja kijame


Sharko/Download : adem_ramadani-Duaja_nenes.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in Adem Ramadani, audio. Bookmark the permalink.

36 Responses to Adem Ramadani – Duaja e nenes

 1. hafsa says:

  shum e bukur adem!!!

 2. selamun alejkum
  o vellezer un sun pi gjaj ilahit nqoftse ka mundesi dikush me ma spjegu se qysh me i downlodu All-llahu e shperbleft…!

 3. Flakroni says:

  Kom bo shum gabime n’jetë ppo ishalla “ALLAHI”mi fal tana se allahu osht i meshirmshem osht i dashtun osht i plotfuqishem veq atij i frikohna edhe veq prej tij kerkoj ndihm

 4. Ebu Rumejsa says:

  selamu alejkum. Vlla Allahi te rujt se shum zonin mashallah e ki aaaa inshallah Allahi te run Amin….

 5. blerim says:

  SELOM ALEKYM TE GJITHVE MUSLIMVE JU PRESHENTES PER KET RAMAZAN JU KESHALUT TE GJITHVE QE MIR OSHT ME GJINU RAMAZANIN ALAHU JU NDIMON

 6. selom alekym te gjitve muslimve urime festa e ramazanit eprshendes agjen bedrijen e tegjith ne kosov

 7. jeta says:

  selom alekym e mir se erdhe Ramazan ti e gzon gjdo muslimon gje 1 vjet me ka mar malli ne akshom me ba ifatar kush e nginoni ju shperbleft Allahu

 8. besart says:

  sela.alejkum urime muaji i ramazanit te gjith muslimanve ishalla ALL-LLAHU na e lehteson agjerimin s.a

 9. avdulla says:

  selam alejkum si jen a jeni mir me fat ramazanin dhe ju deshiroj yftar te kendshem edhe ni pershendetje per te gjith jeni t mrekullushe veq a mundeni me m tregu qysh me dowloadu ilahi

 10. mirjeta says:

  tung qa po ani a jeni mir hey un sun pi gjaj bre ilahit qa me baaaaaaaaaaa ok klm krejt zoti ju ruajt

 11. fatmiri says:

  selam alejkum si jeni a jeni mire si po kaloni ne muajin e ramazanit ishalla all llahu ja u letson agjerimin dhe ia pranon ate

 12. fatmiri says:

  selam alejkum si jeni a jeni mire si po kaloni ne muajin e ramazanit ishalla all llahu ja u letson agjerimin dhe ia pranon ate esalamualejkum we rametullah we berekatuhu

 13. MOLLA_ISA says:

  selam alejkum si po laoni ne muajin e ramazanit do ju tregoj nje derse qe lidhet me namazin dhe agjerimin-_KA QENE NJE KRRAL DHE IK KA PATUR DISA ROBER DHE I FUTE DIKU QE NUK SHIHET ASGJE KRRALI I THOTE ROBERWE NESE MLEDHNI DIQKA NE TOKE KINI MI RA PISHMANIT E NESE NUK MLEDHNI PERSERI I BINI PISHMANIT ROBERT HABITEN DISA MLEDHIN E DISA JO MASE THON HAM ASHTU PISHMAN HAM KSHTU SJAM KA MBLEDHI KRRALI I QETE PREJ DHOMES SE ERRT E I THOT ROBERWE QITI KREJT KETU NE TAWOLIN RROBERT QE KAN MBLEDHI I QESIN KUR SHOHIN GJITHE ATO GURE TE QMUAR DIAMANT ARE E SHUM TE TJER DHE I BINE PISHMANIT PSE NUK MLEDHUM MA SHUM E ATA QE NUK MLEDHEN HIQ I BINE PISHMAN PSE NUK MLEDHEM EDHE NE KESHTU KJO KA LIDHJE ME NAMAZIN SE SA MA SHUM TE FALESH DHE AGJERON SHPRBLIMIN E KE ME TE MADH KUR TA JEP ZOTI NJE SHPRBLIM JU I BINI PISHMAN PSE NUK U FALEM MA SHUM E ATA QE NUK AGJEROJN E NUK FALEN EDHE A TA I BINE PISHMANIT E THONE PSE NUK U FALEM BESIMTAR MUSLIMAN SA ME SHUME TE FALENI SHPREBLIMI ME I MADH SA I PERKET DERSIT JU UROJ MUAJIN E SHTREJT TE RAMAZANIT DHE GJITHA TE MIRAT NE JETE DHE PO U A LA NJE POROSI NAMAZIN KURR MOS ME LA

 14. Philipsx says:

  Qe vlla qysh duhet me i download

  http://www.cjb.net/images.html?5c7ea.jpg
  qe kqyre qitu e ki

 15. uthman says:

  I PERSHENDE TE GJITH PJESTARET E FESE ISLAME ME PERSHENDETJEN ME TE BUKUR ESELEMU ALEJKUM WE RAHMETULL-LLAHI WE BEREKATUHU DHE E LUS ALL-LLAHUN TE NA BASHKOJ NE XHENNET

 16. Ilir says:

  pershendetje vllezer musliman si jeni a jeni mir si po kaloni ishallah mir

  tung

  Selamualeikum

 17. Ilir says:

  La Ilahe Ilallah!!

 18. suzana nga gjermania says:

  shum kanget e mira la ilahe ilallah

 19. Ilir says:

  Elhamdulillah Allahi ishallah vu shperbleft me xhennet juve dhe kreit qerve ene ishallah kreit te thkehen ka feja islame ishallah

  Selamualeikum

  LA ILAHE ILALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH!!

 20. Unejsi@ says:

  selam alejkum ju pershendes gjith vellezerit dhe motrat muslim me pershendetjen e banorve t’xhennetit Ues Selamu Alejkum ue Rahmetull-llahi Teale Ue Berekatuhu Ue Megfiretuhu.

 21. jeta says:

  selam alejkum shum ilahit emira i ki veq vazhdoi a ki me qiten naj album ma frik Allahu t’shperbleft me Xhenet

 22. Aiddi says:

  Selamu Alejkum Zoti Ju Shperbleft Se Webi Ma I Mir Osht Pejj Kejjtvee We Alejkum Selam

 23. [«รคгคђ»] says:

  selam aleykum
  ilahi shum t’mira, webi prefect ZOTI ju shperbleft

 24. xe says:

  Shum e mire , ALLAHU ju shperbleft

 25. nita says:

  shum ilahit e mira i ke zoti te shperbleft me te mira i pershendes te gjith muslimanet kudo qe gjinden

 26. egzoni says:

  selam alejkum vellezer musliman ky web esht perfekt ishalla allahu na ndihmon dhe na shperblen me gjenet te gjith vellezerit musliman edhe ni her selam alejkum ju pershendes te gjithve

 27. shqipron says:

  shum shum te mira

 28. besart jetishi says:

  ESELEMU ALEJKUM WE RAHMETULL-LLAHI WE BEREKATUHU Allahu Ju Shperbleft Me Xhenetin E Bukur Inshalla Nese Don Allahu Ishlla Na Bashkon Ne Xhenetin E bukur dhe Te Na Mbroj Nga Xhehnemi ( Zjarri ) Dhe Zot Runa Nga Shejtani i Mallkuar

 29. nora says:

  ZOTI ju shperbleft per ghithcka

 30. ***–_–** -> Es-selamu Alejkum<-**–_–***
  GoOoNa ju pershendet juve te gjithve myslimant E sa per musik
  HEHE dihet kush kendon [Adem Ramadani] shume zerin e buker edhe kenget te mira shummme :):):) SUPER keshtu edhe pa muZik me ta knaq shpirtin kespekt per te gjith musliman ju dua shume ma te mirt jemi inshAll-llah takohemi ne XHENNETIN e All-llahut xh.sh <3<3

  **–_–** ->”dilber “dhe “Xhanan”(e dashur-shpirt)[EMIRA] <-**–_–**
  ALLAH EST TOUT PUISSANT NE L’OUBLIE JAMAIS

  Es-selamu Alejkum We Rahmetull-llahi We Berekatuhu:):):)

 31. amari says:

  selam alejkum vllazni
  Se pari Allahu ju mundesofte te gjitheve me prit Ramazanin edhe me percjell ashtu qysh Allahu eshte i knaqur. Mos harroni se sahabet kan bo dua 1 vit per Ramazanin, 6 muaj me ju mundesu Allahu me prit Ramazanin edhe 6 muaj me jav pranu Allahu agjerimin edhe punet e tjera te mira.
  Une e kisha dhene nji keshille se pari vetit pastaj edhe juve qe t’i shfrytezoni keto dite ne pune te mira.
  Mos harroni me kerku meshiren prej Allahu s.v.t ne 10 ditet e para.
  Mos harroni me kerku falje mekatesh ne 10-shin e dyte.
  Mos harroni me kerku me ju ruajt Allahu prej zjarrmit te xhehenemit ne 10-shin e fundit, kur edhe ka thene Pejgamberi a.s me kerku naten e kadrit.
  Mos harroni se Ramazani eshte muaji i Kuranit, dhe leximi ne te ka shperblim shume.

  vazhdoni vllazni me keshilla , Allahu ju shperblefte

 32. nara says:

  duaja e nanes ësht nje nder kenget me te bukura qe kam ndegju… ngoni me vemendje do t’mesoni shum gjera .pershendetje nga gjakova

 33. Mirlinda says:

  Oooooo Qet ilahi Shtrati Im Eshte Dheu o shum e duuu shuum e mir weqq edhe Duaja e Nenes ??… shum e mirr

 34. cimja says:

  shum urime ramazanin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *